امروزه رشد و توسعه کسب و کار به قدری سریع است که اگر وارد فضای مجازی نشوید به زودی بازار را از دست خواهید داد. کسب و کارهای سنتی دیگر جوابگو نیستند، پس برای بقا و رونق باید به غول دنیای مجازی «اینستاگرام» بپیوندید.
امروزه اینستاگرام به یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی و جذب مخاطب تبدیل شده است. کسب و کارهای مختلف با قرار گرفتن در این پلتفرم و تولید محتوای جذاب می توانند به طیف وسیعی از مخاطبان هدف خود دست یابند.
اما چالش کجاست؟ جذب فالوور و افزایش فالوور. در این مقاله 5 نکته طلایی برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و همچنین سرویس را به شما ارائه می کنیم دایرکت اینستاگرام هوشمند برای معرفی شما

1. با ایجاد محتوای جذاب و با کیفیت فالوورهای واقعی را افزایش دهید

محتوا قلب تپنده هر صفحه اینستاگرام محسوب می شود. محتوای شما باید مخاطبان شما را جذب کند، آنها را سرگرم کند و اطلاعات مفید و ارزشمندی را در اختیار آنها بگذارد. به خصوص که مخاطبان فعلی اینستاگرام بیشتر به تماشای حلقه های کوتاه، خنده دار و خنده دار تمایل دارند.
اما هنگام ایجاد محتوای خود، حتما موارد زیر را در نظر بگیرید:

• به علایق و نیازهای مخاطبان خود توجه کنید.
• از تصاویر و فیلم های با کیفیت بالا استفاده کنید.
• مطالب خود را به طور منظم و منظم منتشر کنید.
• از خلاقیت و نوآوری در تولید محتوا نترسید.
• با دنبال کنندگان خود تعامل داشته باشید
• به نظرات و پیشنهادات فالوورهای خود توجه کنید.
• به سوالات آنها به طور کامل و دقیق پاسخ دهید.
• از آنها بخواهید مطالب شما را لایک کنند، نظر بدهند و به اشتراک بگذارند

تعامل با فالوورها کلید طلایی ایجاد یک جامعه فعال و پویا در اینستاگرام است. اگر با اسمارت دایرکت اینستاگرام آشنایی داشته باشید، قطعا می‌دانید که می‌تواند در تعامل با فالوورهایتان به شما کمک زیادی کند و تعامل شما با مخاطبانتان بسیار سریع‌تر اتفاق می‌افتد. بنابراین سعی کنید به نظرات و پیام های خصوصی فالوورها پاسخ دهید، در نظرسنجی شرکت کنید و به طور کلی دوستانه رفتار کنید.

2. از هشتگ های مناسب استفاده کنید

یکی از راه های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام استفاده از هشتگ مناسب است. هشتگ ها به شما کمک می کنند تا مخاطبان بیشتری را به پست های خود جذب کنید. از هشتگ های مرتبط با صنعت خود و همچنین هشتگ های محبوب استفاده کنید.

برای استفاده از هشتگ های اولیه، حتما نکات زیر را در نظر داشته باشید:
• تحقیق کنید و از هشتگ های مناسب با حجم جستجوی بالا استفاده کنید.
• از هشتگ های عمومی و تخصصی در تعادل استفاده کنید.
• هشتگ های خود را در متن پست و همچنین در استوری ها و نظرات قرار دهید.
• در هشتگ ها زیاده روی نکنید
• هشتگ ها باید کاملاً مرتبط با محتوای شما باشد

3. استفاده از سرویس دایرکت هوشمند اینستاگرام

Instagram Smart Direct ابزار جدیدی است که به شما کمک می کند به طور خودکار و هوشمند پیام هایی را برای مخاطبان هدف خود ارسال کنید و آنها را تشویق کنید که صفحه شما را دنبال کنند.
اینستاگرام به صورت خودکار دایرکت می شود این کار به این صورت است: شما برای مخاطب خود سفارش خاصی تعریف می کنید و از آنها می خواهید که در پاسخ به استوری شما یک عبارت یا عدد خاص را ارسال کنند تا اطلاعات مورد نظر را به دست آورند یا حتی در مورد آن عبارت و عدد نظر بدهند یا دایرکت بدهند.
به محض ارسال عدد یا عبارت مورد نظر، سرویس دایرکت هوشمند اینستاگرام پاسخی را که آماده کرده اید در کسری از ثانیه برای مخاطبان ارسال می کند.
این عامل باعث می شود تعامل مخاطب با صفحه شما افزایش یابد و حتی فالوورهای روح شما زنده شود. همچنین تعامل بالا و پاسخ فوری به کاوش در صفحه و افزایش فالوورهای واقعی شما کمک می کند.

از مزایای بزرگ Directam می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال صدا تا 20 دقیقه ارسال متن و فیلم ارسال لینک دکمه را وارد کنید
انجام یک نظرسنجی آزمون را برگزار کنید دریافت اطلاعات کاربر دریافت خروجی اکسل
تاثیر مثبت بر الگوریتم کامنت رو زیاد کن مشاهده از روی ریل و پست مشارکت بالا در مستقیم

4. انجام تبلیغات هدفمند برای افزایش فالوور واقعی

با استفاده از تبلیغات هدفمند در اینستاگرام، می توانید مستقیماً به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید و آنها را به صفحه خود هدایت کنید. یکی از روش های تبلیغاتی هدفمند برای افزایش فالوور واقعی اینستاگرام این است که می توانید صفحاتی را در منطقه خود پیدا کنید و از آنها بخواهید که صفحه شما را با هزینه ای تبلیغ کنند.
یا می توانید با وبلاگ نویسان و اینفلوئنسرها ارتباط برقرار کنید. همکاری با اینفلوئنسرها در صنعت شما می تواند در افزایش فالوورها و برندسازی شما بسیار موثر باشد.

5. استفاده از قابلیت فالو و کامنت هوشمند اینستاگرام

دنبال کردن اجباری یک ویژگی شگفت انگیز در قلب این ویژگی است کامنت هوشمند در اینستاگرام پنهان است و با کمک آن هر بیننده ای در Explorer می تواند به یک فالوور واقعی تبدیل شود.
روال اجباری این است که وقتی گیرنده پست شما را می بیند و دستور ذکر شده در کامنت را برای شما ارسال می کند، پاسخی که تنظیم کرده اید مستقیماً برای او ارسال می شود.

اگر گیرنده پست شما را از طریق اکسپلورر دیده است و فالوور شما نیست، ابتدا کادری برای او ارسال می شود که ابتدا باید صفحه را فالو کند، سپس پاسخ کامنت برای او ارسال می شود و کل این روند تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهد.

اسمارت دایرکت اینستاگرام چیست؟

دایرکت یا سرویس هوشمند اینستاگرام کارگردان من می تواند به عنوان یک تغییر بزرگ برای کسب و کار اینستاگرام دیده شود. سرویس مستقیم هوشمند یا اینستاگرام به صورت خودکار دایرکت می شود به کاربرانی که در زمینه کسب و کار، فروشگاه آنلاین، آموزش و خدمات فعال هستند، در پاسخگویی خودکار مستقیم کمک می کند و حداکثر تعامل را با فالوورهای صفحه اینستاگرام شما ایجاد می کند.

در ازای درخواست تکرار در استوری های دایرکت خود، می توانید در کمتر از یک ثانیه به مخاطبان به صورت متن، عکس، ویدئو، صدا در مدت زمان یک دقیقه و حداکثر 20 دقیقه و حتی یک دکمه به صورت پاسخ دهید. یک برنامه یا منو در وب سایتی که ارائه می دهند. این پاسخ می تواند به طور همزمان برای چند ده هزار پیام مستقیم انجام شود و می تواند به صورت آنی انجام شود.

Instagram Smart Direct و Instagram Smart Comment از جمله ابزارها و خدمات جدیدی هستند که می توانند به رشد صفحه شما و افزایش فالوورهای شما کمک زیادی کنند.

دایرکتم اولین و جدیدترین سرویس دایرکت اینستاگرام اتوماتیک و هوشمند و اتوماتیک در ایران

اینستاگرام اسمارت دایرکت اولین بار در ایران توسط تیم دایرکتم معرفی شد. این سرویس هوشمند دارای 6 ویژگی فوق العاده مفید است که هرکسی با توجه به کسب و کار و صفحه فعال خود می تواند از آنها استفاده کند. از جمله ویژگی های مهم Directum می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• توانایی پاسخگویی هوشمندانه
• قابلیت نظرات هوشمند
• امکان ایجاد فرم ها
• توانایی نشان دادن
• قابلیت SMS هوشمند
• قابلیت ردیابی
مطمئناً، هر یک از ویژگی های Directum می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند و صفحه شما را بهتر دیده شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس هوشمند می توانید به آدرس انجام دهید.