10 مرحله برای کسب درآمد چیست؟ روش های کسب درآمد در دنیای اینترنت امروزی با ابزارهای دیجیتال کاملاً تغییر کرده است. دیگر نیازی نیست که مدرک داشته باشید یا چندین سال در بازار کار کنید تا پول در بیاورید.

مهارت‌های کسب درآمد، مهارت‌هایی هستند که با ابزارهای دیجیتال موبایل مانند تلگرام و اینستاگرام سروکار دارند.

سرعت کسب درآمد بسیار سریعتر شده است و این یک فرصت عالی است. فرصتی عالی برای کسب درآمد بدون سرمایه. بیایید به ده مرحله کسب درآمد در ایران برویم.

10 قدم برای کسب درآمد

1- دقیقا به دنبال چه چیزی هستید؟

برای رسیدن به هر نقطه ای در زندگی و تجارت خود، ابتدا باید دقیقاً تعیین کنید که آن نقطه کجاست.

ابتدا باید به وضوح بدانید که چه می خواهید.

وقتی مقصد را نمی دانید، چگونه می دانید از کدام راه می توانید به آنجا برسید؟ این مشکل خیلی از ماست!

ما تا لحظه مرگ عمر خود را می گذرانیم و در تمام این مدت نمی دانیم به دنبال چه هستیم!

برای کسب درآمد و ثروتمند شدن، ابتدا باید هدف خود را درک کنید.

چه مفهومی داره؟ یعنی بعد از مدتی دقیقاً چند میلیون پول می خواهید داشته باشید؟ 10؟ 50؟ 200؟ دقیقا چقدر

این احتمال اینکه این خواسته و هدف شما به واقعیت تبدیل شود را افزایش می دهد.

فقط نگویید: «کاش اینقدر پول داشتم!» از همان ابتدا، تاریخ دقیق و مبلغ مورد نظر خود را مشخص کنید.

2- به ندای درونت گوش کن!

این صدای درونی یعنی چه؟!

اینها پیام ها و الهاماتی هستند که در درون همه ما وجود دارند. و اگر برای آنها ارزش قائل شویم و به آنها توجه کنیم بال و پر پیدا می کنند.

صدای درونی شما را به چیزی که واقعاً دوست دارید هدایت می کند. و آینده روشن

برخی از شما ممکن است به ندای درون اعتقاد نداشته باشید. اما به زمان هایی که تنها هستید فکر کنید. وقتی در اعماق درونت دریایی از آرزوها و آرزوهای برآورده نشده داری. انرژی درونی که شما را بیش از هر چیز دیگری به یک خواسته خاص می کشاند. این صدای درون است. فراموش نکنید که او را دنبال کنید. به یاد داشته باشید که به آنچه می خواهید برسید.

3- اثر ترکیبی درآمدزایی

برای بدست آوردن میلیاردها، با چند میلیون رقم شروع کنید و روی آنها تمرکز کنید. و زمانی که به هدف چند میلیونی رسیدید به تدریج مقادیر زیر را افزایش دهید. هدف بعدی یک گروه ده میلیونی و هدف بعدی چند صد میلیونی است. بالاخره میلیاردها پول درآورید.

این ادامه یک اثر ترکیبی است. آیا کتاب آثار ترکیبی دارن هاردی را خوانده اید؟ اگر آن را نخوانده اید، پیشنهاد می کنم بخوانید. با ترجمه بسیار روان و خوب بهاره رزاقی از انتشارات آتیسا.

یادتان باشد از قدم چند ده میلیونی پول دست نکشید و ادامه دهید. به راه خود ادامه دهید و به راه خود ادامه دهید زیرا هر ماه میلیاردها پول به دست می آورید.

حتما بخوانید: ایده های تجاری برای کسب درآمد

4- انگیزه، میل و اشتیاق به کسب درآمد

اگر ثروت و پول درآوردن به خودی خود برای شما مهم، محرک و جذاب نیست، پس اهداف جذاب و انگیزشی دیگری برای خود تعیین کنید.

اهدافی که تنها پس از ثروتمند شدن می توانید طعم آنها را بچشید و از آنها لذت ببرید.

اهدافی مانند خانه رویایی و BMW، مسافرت به خارج از کشور، سرگرمی های مختلف، احساس امنیت، آزادی و آرامش و … که فقط پول می تواند برای شما فراهم کند.

این اهداف می توانند انگیزه و انگیزه ای قوی برای اشتیاق بیشتر برای کسب درآمد باشند. فکر کنید اگر همه اینها را داشته باشید چقدر در زندگی خود لذت خواهید برد!

وسوسه انگیز است، نه؟!

با در نظر گرفتن این اهداف، کسب درآمد به یک هدف مهم برای شما تبدیل می شود.

5- از قدرت های بزرگ حاکم بر جهان کمک بخواهید!

همه چیز محدود به این فکر دنیوی نیست. نیروهای درونی همه انسانها به نیروهای بزرگتری که بر جهان آفرینش حکومت می کنند متصل است.

خود را در تنهایی متمرکز کنید و با این نیروهای قدرتمند ارتباط برقرار کنید و از آنها کمک و راهنمایی بخواهید. از آنها بخواهید که در انتخاب هدف و مسیر درست برای رسیدن به آن و تجربه موفقیت به شما کمک کنند.

به این ترتیب می توانید زندگی راحتی داشته باشید و منبع آرامش و اطمینان اطرافیان خود باشید.

اگر واقعا بتوانید این موضوع را به طور موثر و موفقیت آمیزی بیان کنید، تفاوت و تحول را در کسب درآمد احساس خواهید کرد.

حتما بخوانید: کسب درآمد با اینستاگرام

6- منتظر چی هستی؟! دست به کار شو!

از فکر و رویا به جایی نمیرسی! دست به کار شوید و افکار و ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید.

بسیاری از مردم از زندگی و کسب و کار فعلی خود راضی نیستند و با وجود اینکه در رنج هستند اقدامی نمی کنند. آنها می دانند که اگر مسیر جدیدی را در پیش بگیرند و ایده های خود را محقق کنند، زندگی بهتری خواهند داشت. و به آنچه می خواهند می رسند. اما هنوز جرات ریسک کردن و قدم برداشتن ندارند.

شجاع باش و دست به کار شو!

وقتی می ترسی، بزرگترین موانع را پیش روی خود قرار می دهی. کسی که می ترسد حتی رویای موفقیت را هم نخواهد دید.

رالف والدو امرسون می گوید:

به جوانان توصیه می کنم اگر می بینید که قدم گذاشتن در راه شما را به موفقیت می رساند، حتی اگر از آن می ترسید یا از رسیدن به پایان ناامید هستید، دست از تلاش برندارید!

شجاع باش و راهی را که انتخاب کرده ای برو.

سوزان جفرز نیز معتقد است:

برای چشیدن طعم موفقیت باید مانع ترس را بردارید و وقتی جرات داشتید و اولین قدم را بردارید از آن به بعد همه دنیا با شما هماهنگ می شوند و همه نیروها تا رسیدن به هدف شما را همراهی می کنند.

7- راه کسب درآمد را برای خود ترسیم کنید!

این سوال را از خود بپرسید: “چه کاری باید انجام دهم تا بتوانم سال آینده تا این موقع 100 میلیون تومان داشته باشم؟”

سپس بنشینید و تمام راه‌ها، ابزارها و فرصت‌هایی را که می‌توانید از طریق آن‌ها می‌توانید آن مقدار پول را به دست آورید، روی کاغذ بنویسید.

این روش ها را همیشه در ذهن و زبان خود مرور و تحلیل کنید.

از خود بپرسید، اگر روش خاصی کار نمی کند، کدام روش جایگزین بهتری است؟ اگر این یکی کار نمی کند، چه کسی را باید دنبال کنید؟

این افکار و گفتگوهای درونی را باید شبانه روز ادامه دهید تا به یک تصمیم درست و قطعی برسید.

وقتی به راه حل مورد نظر رسیدید، هر چیز دیگری را از ذهن خود دور کنید و فقط روی آن روش و جزئیات آن تمرکز کنید.

مقاله مرتبط: کسب درآمد با شبکه های اجتماعی

8- از موانع و مشکلات غول نسازید!

هیچ دریایی همیشه آرام و هیچ جاده ای همیشه هموار نیست. زندگی هم همینطور است.

گاهی برای موفقیت باید با امواج ریز و درشت دریای زندگی و دست اندازهای مسیر زندگی دست و پنجه نرم کرد و تنها با غلبه بر آنها می توان امیدوار بود که رویاها و آرزوهایت به واقعیت تبدیل شوند.

بیشتر افراد وقتی با مشکلات و شکست‌های کوچک و بزرگ اما موقتی مواجه می‌شوند، دست‌ها و پاهای خود را از دست می‌دهند و دلسرد می‌شوند و می‌ترسند قدمی به جلو بردارند و از ادامه دادن سر باز می‌زنند.

احساس ناامیدی، شکایت و افسردگی نه تنها شما را به جایی نمی رساند، بلکه وضعیت شما بدتر از قبل می شود. پس بهتر است دست از شکایت بردارید و در این شرایط و با اطلاعات محدودی که دارید به دریا بروید و دست به کار شوید.

در طول مسیر، اطلاعات و امکانات خود را افزایش دهید و مطمئن باشید که با تجربه عملی که به دست خواهید آورد، مسیر موفقیت برای شما هموارتر و آسان تر خواهد شد. همانطور که می گویند خوب کردن بهتر از پر کردن است.

دوره آموزشی: ایجاد یک کسب و کار اینترنتی که پول در می آورد

9- روابط و افکار خود را پاک و پالایش کنید!

حتما شما هم وسایل و لوازم غیر ضروری و غیرقابل استفاده را دور می اندازید تا زندگی راحت تری داشته باشید، درست است؟ پس در مسیر کسب درآمد باید افکار و روابط غیر ضروری و به خصوص مخرب را از خود دور کنیم.

با انبوهی از افکار و روابط بی فایده، وقت گیر و مزاحم که فقط وقت و انرژی ما را هدر می دهد، گیج می شویم و هیچ نتیجه ای نمی گیریم.

پس خفه شو و فقط روی مسائل مهم و کلیدی پولساز تمرکز کن.

پیشنهاد می کنیم برای دریافت بهترین ایده ها، مجموعه مقالات بهبود شخصی وبلاگ را مطالعه کنید.

10- قدر خواسته ها و علایق قلبی خود را بدانید!

همه چیزها را ذاتاً دوست دارند و دوست دارند.

اهداف و راهی را که انتخاب کرده اید با عشق مخلوط کنید. خودتان خواهید دید که مسیر کسب درآمد چقدر هموارتر و سریعتر به درآمدهای ماهانه چند میلیاردی می رسد.

در واقع، این خود درونی ما است که ما را به چیزهایی می کشاند که واقعاً دوستشان داریم و برایشان ارزش قائل هستیم.

پس مراقب باشید که چه فکر می کنید. چه چیزی را دوست داری؟ و شب و روز چه خوابی می بینید؟ زیرا به زودی آنها را ملاقات خواهید کرد – اما واقعاً!

آخرین کلمه

همانطور که در این مقاله خواندید، سرعت کسب درآمد بسیار سریعتر شده است و این یک فرصت عالی است. فرصتی عالی برای کسب درآمد بدون سرمایه. و ده مرحله برای کسب درآمد را ذکر کردیم. چگونه به ندای درون توجه کنیم. صدای درونی ما را در مسیر درست قرار دادند.

در ادامه، بیایید در مورد اثر ترکیبی کسب درآمد صحبت کنیم. میلیون گل و پس از رسیدن به اهداف چند ده و صد میلیونی. با تلاش و پشتکار به کسب میلیاردها دلار ادامه دهید. از کسب درآمد با اهداف لذت ببرید و اشتیاق ایجاد کنید.

کسب درآمد هدف شماست. از قدرت های بزرگ جهانی کمک بگیرید و دست به کار شوید. مسیر خود را برنامه ریزی کنید بازه زمانی دقیق را مشخص کنید. مثلاً دقیقاً 100 میلیون تومان برای 90 روز آینده و 500 میلیون تومان برای 6 ماه آینده و ….

از بهانه جویی دست بردارید و مشکلات و موانع را بزرگ نکنید. با افرادی که کسب درآمد شما را تحسین می کنند بیشتر ارتباط برقرار کنید. با افرادی که انگیزه بیشتری نسبت به شما دارند ارتباط برقرار کنید.

اگر مصمم هستید باید بگویم فقط یک سال با پول درآوردن و درآمد میلیاردی فاصله دارید. بیایید با گذاشتن یک نظر با یکدیگر در مورد کسب درآمد از انتهای این مقاله ارتباط برقرار کنیم.

پادکست کامل: سخنرانی پایانی استیو جابز را بشنوید.

نتایج متوسط 4 از 5

از کل مبلغ 46 رای

Leave a comment