اخیراً تحولات زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال رخ داده است که اکثر مردم را به این بازار پررونق دعوت می کند. این بازار اگرچه بسیار پررونق است اما پیچیدگی های زیادی نیز دارد که به دلیل آن افراد زیادی دانش و اطلاعات لازم برای ورود به آن را ندارند. در اینجا می خواهیم در مورد تجارت کپی Bing X صحبت کنیم.

با پاداش 60 دلاری در صرافی BingX ثبت نام کنید

تراکنش ها را کپی کنید

حال سوال اینجاست که آیا راهی برای ورود مبتدیان به بازار ارزهای دیجیتال وجود ندارد؟ آیا تنها راه ورود به این بازار داشتن دانش و اطلاعات گسترده در این زمینه است؟ برای پاسخ به این سوالات می توان گفت که کپی کردن سیگنال ها در صرافی Bing X راه حل این مشکل است.

اگر از جمله افرادی هستید که علاقه زیادی به ورود به این بازار دارید؛ اما سطح دانش و اطلاعات شما پایین است، این مقاله را تا آخر بخوانید. در این مقاله از صرافی بینگ ایکس، اطلاعات کامل و مفیدی در مورد ارزهای کپی تراکنش در اختیار شما قرار می دهیم.

تجارت کپی چیست؟

همانطور که از نام عبارت کپی کردن تراکنش ها مشخص است، در این روش افراد مبتدی و تازه وارد معامله گران موفق و فعالی را انتخاب می کنند. در تجارت کپی، افراد مستقیماً روش ها و معاملات افراد موفق در این زمینه را کپی می کنند.

به عنوان مثال، وقتی معامله گر مورد نظر شما 100 واحد ارز دیجیتال می خرد، اقدام او را کپی می کنید و دقیقاً 100 واحد از همان ارز را خریداری می کنید. این روش با تجارت اجتماعی متفاوت است زیرا در این روش افراد فقط از سیگنال استفاده می کنند.

اما در روش کپی تجاری بینگ ایکس، تراکنش ها و معاملات افراد موفق در این زمینه به صورت مستقیم کپی می شود. این روش برای مبتدیانی که زمان کافی برای کسب اطلاعات در این زمینه ندارند مفید است. همچنین افرادی که زمان کافی برای تحقیق و تحلیل بازار ندارند نیز از این روش سود می برند.

انواع معاملات کپی

هنگام کپی کردن معاملات با روش های مختلفی روبرو می شوید که می توانید در معاملات خود از آنها استفاده کنید. این استراتژی ها را می توان به خودکار و دستی تقسیم کرد.

  • روش خودکار: در این روش تنظیمات معاملاتی خود را روی خودکار قرار می دهید. در این صورت تراکنش های شما به صورت خودکار پردازش می شود. در این نوع استراتژی معمولا ربات کپی معامله گر موثرترین است و نیازی به انجام کار دیگری برای آن ندارید.
  • روش دستی: در این تکنیک بسیاری از تنظیمات را خودتان تغییر می دهید تا بتوانید معاملات خود را انجام دهید. بنابراین بهتر است با اصطلاحات مرتبط با این موضوع آشنا شوید. به عنوان مثال، یک معامله گر کپی کسی است که تمایل دارد از استراتژی های دیگران کپی کند.

در حالی که سرمایه گذار کپی فردی است که به دلیل دانش و تجربه مفیدی که در این زمینه دارد، استراتژی های خود را در اختیار دیگران قرار می دهد. در روش های دستی درصد اختیار افراد متفاوت است.

به عنوان مثال، فردی توانسته است تنها 25 درصد از معاملات خود را کنترل کند و برخی دیگر به 50 درصد معاملات خود دسترسی دارند. هنگام کپی کردن تراکنش ها بهتر است به این مشکل توجه کنید.

تجارت کپی چگونه کار می کند

در معاملات کپی همانطور که گفته شد به جای استفاده از سیگنال معامله گران، از استراتژی آنها برای خرید و فروش استفاده می شود. مردم معمولا رفتار معامله گران را کپی می کنند و از همان روش استفاده می کنند. در این روش وقتی شخصی را به عنوان الگو انتخاب می کنید، سبدهای شما به یکدیگر متصل می شوند.

در این صورت هنگام باز کردن هر پوزیشن، با توجه به رفتار معامله گر با آن، درصد و مقداری از آن در صفحه شما کپی می شود. در این موارد افراد می توانند درصد سرمایه گذاری خود را تعیین کنند. به عنوان مثال، برخی از پلتفرم ها تنها مجاز به سرمایه گذاری 20 درصد از این روش هستند.

موقعیتی را تصور کنید که 1000 دلار در کیف پول خود دارید و می خواهید در تجارت کپی سرمایه گذاری کنید. از آنجایی که تازه کار هستید و با میزان موفقیت افراد آشنا نیستید، توصیه می شود در این روش تنها از ده تا ۲۰ درصد سرمایه خود استفاده کنید.

البته روش سرمایه گذاری و نرخی که هر معامله گر می تواند انتخاب کند متفاوت است. بهتر است از این طریق از پلتفرم های موجود استفاده کنید.

مزایا و معایب معاملات کپی

مانند هر روش و استراتژی دیگری سرمایه گذاری، کپی کردن معاملات نیز مزایا و معایب خود را دارد. قبل از استفاده از این استراتژی، بهتر است با مزایا و معایب آن آشنا شوید تا با ذهنی باز و آگاه وارد دنیای تجارت شوید.

مزایای

  • کاهش ریسک: تازه واردان به بازار معاملات ارز دیجیتال و کپی که اطلاعات زیادی در مورد نحوه سرمایه گذاری و موفقیت در این زمینه ندارند، بنابراین احتمال ضرر زیاد است. اما زمانی که از این استراتژی استفاده می شود، ریسک معاملات تا حدودی کاهش می یابد.
  • کسب تجربه: ناآگاهی تنها دلیل استفاده افراد از تجارت کپی نیست، اما برخی افراد به دلیل نداشتن تجربه کافی در این زمینه، اعتماد به نفس معامله را ندارند. در این صورت کپی کردن تراکنش ها می تواند تا حدودی تجربه و مهارت لازم را به این افراد بیاموزد.

بنابراین پس از چند تراکنش و کپی برداری از استراتژی های معامله گران، روش کار و دلیل موفقیت آنها مشخص می شود و مبتدیان نیز می توانند از آن بهره مند شوند.

  • تنوع سرمایه گذاری: یکی از دلایل مهم تجارت موفق، تنوع ارزهای دیجیتال در سبد معاملاتی شماست. ربات تجارت کپی Bing X می تواند نیازهای شما را برآورده کند تا بتوانید از استراتژی های چندین معامله گر در سرمایه گذاری های خود استفاده کنید و در نتیجه سبد خود را متنوع کنید.

معایب

  • تکیه بر دیگران: یکی از نکات منفی این روش را می توان تکیه بر دیگران دانست. ممکن است معامله گران به دلیل راحتی این روش، زحمت تجزیه و تحلیل نمودارها و نمودارها را نداشته باشند و همیشه از این روش استفاده کنند.
  • سرمایه کلان: در این روش سرمایه گذاری باید با مبلغ زیادی شروع کنید. هر چند اگر خودتان وارد این بازار شده باشید می توانید از مقادیر بسیار کم استفاده کنید.
  • حتی برای حرفه ای ترین افراد شک در تحلیل و پیش بینی بازار خطا وجود دارد. برخی افراد کورکورانه به روش معاملاتی کپی اعتماد دارند و میزان خطا را برای آن در نظر نگرفته اند. با این حال، باید در نظر داشت که در هر صورت خطاها و خطرات احتمالی ممکن است.

انتخاب یک معامله گر برای کپی کردن معاملات

در هر پلتفرمی افراد متخصص و آگاه وجود دارند که با دانش کامل و دانش بسیار بالا معامله می کنند. این افراد گزینه های معاملاتی خوب و مناسبی هستند. در این موارد یک مشکل وجود دارد و آن یافتن این نوع افراد برای کپی کردن استراتژی ها و معاملات آنهاست. در این قسمت با ذکر نکاتی به شما کمک می کنیم تا این افراد را برای ربات تجارت کپی انتخاب کنید.

افراد مورد اعتماد

یکی از راه‌های بررسی اینکه آیا افراد قابل اعتماد هستند یا خیر، توجه به تعداد افرادی است که آن تاجر را دنبال می‌کنند. با تعداد حساب‌های اصلی که آن تاجر را دنبال می‌کنند، می‌توانید متوجه شوید که یک شخص قابل اعتماد است یا خیر.

همچنین می توانید میزان سودی که افراد با دنبال کردن این معامله گر به دست آورده اند را مشاهده کنید تا با خیالی آسوده به این فرد اعتماد کنید.

اثربخشی معامله گران

هنگامی که می خواهید شخصی را به عنوان مدل معاملاتی کپی خود انتخاب کنید، به بازده سالانه و ماهانه آنها توجه کنید. بازده منفی یک نتیجه آشکار است و به هیچ وجه نباید این افراد را انتخاب کنید. بازده مثبت نیز محدودیت های خاصی دارد، مثلاً بازدهی نباید از 70 درصد بیشتر شود.

تعداد معاملات

بسیاری از معامله گران موفق معمولا تعداد زیادی از معاملات را پیش بینی می کنند و به دلیل تجربه و زمانی که برای آن صرف می کنند، روی آنها سرمایه گذاری می کنند. این می تواند یکی دیگر از نشانه های مهم انتخاب فروشنده ماکت مناسب باشد.

البته به خاطر داشته باشید که معامله گران بلندمدت تعداد معاملات نسبتاً کمتری دارند.

ثبات

نکته دیگری که می توانید به آن توجه کنید ثبات سود و زیان است. اگر معامله‌گری دوره‌ای سود بالایی داشته باشد و در این مدت ضرر کمتری را تجربه کند، نشانه ثبات معاملات اوست. شما می توانید این شخص را به عنوان یک بازاریاب کپی خوب بشناسید.

ربات معامله گر کپی چیست؟

ربات تجارت کپی بینگ ایکس را می توان ابزاری مناسب برای معاملات ارزهای دیجیتال دانست. این ابزار معاملات را برای افراد آسان تر و قابل اعتمادتر می کند. این ربات کپی کردن تراکنش ها را برای افراد آسان می کند و از طرفی به معامله گران کمک می کند تا سود بالایی کسب کنند و ضرر خود را به صفر برسانند.

برخی از مردم فکر می کنند که چنین ابزارهایی فقط برای تازه واردان مناسب هستند. اما بهتر است بدانید که این ربات ها می توانند تجارت را حتی برای افراد با تجربه نیز آسان کنند، بنابراین برای آن افراد نیز مناسب است.

استفاده از این ربات ها مزایای مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به مواردی مانند کاهش ریسک، صرفه جویی در زمان، تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری ها، افزایش دانش و تجربه در کپی تراکنش ها و … اشاره کرد.

دانش تجارت کپی

  • نقطه تجارت کپی: معاملات نقطه ای در معامله گر کپی BingX وجود دارد. در این صرافی می توانید بیش از 300 توکن معامله کنید. علاوه بر این، صرافی Bing X دارای یک کیف پول اختصاصی است که کاربران می توانند ارزهای دیجیتال خود را خریداری و ذخیره کنند و دیگر نگران امنیت دارایی های خود نباشند.
  • کپی معاملات آتی: یکی از مهم ترین بخش های ارزهای دیجیتال، معاملات آتی است که به کاربران اجازه می دهد حتی از افت بازار سود ببرند. صرافی BingX ابزارهای کاربردی و مفیدی را برای این گونه تراکنش ها و معامله گران کپی اندیشیده است که می توانید در حین تراکنش های خود از آنها استفاده کنید. در این تراکنش ها می توانید از ارزهای دیجیتالی که حتی در دسترس ندارید، سود و سرمایه کسب کنید.

بهترین پلتفرم های تجارت کپی

تا به حال با معاملات کپی آشنا شده اید و با مزایا و معایب آن آشنا شده اید، اکنون زمان آن رسیده که با بهترین پلتفرم های تجارت کپی آشنا شوید. در زیر به برخی از محبوب ترین پلتفرم های ارز دیجیتال نگاه می کنیم.

کوین ماتیکس

این پلتفرم یکی از کاربردی ترین پلتفرم های ایجاد شده در سال 2018 می باشد که کاربران می توانند از خدمات این پلتفرم که شامل تجارت خودکار و دستی کپی می باشد استفاده کنند. این پلتفرم به عنوان یکی از معروف ترین و محبوب ترین برنامه های تجارت کپی شناخته می شود که می توانید از آن استفاده کنید.

در حال حاضر این پلتفرم بیش از 40 معامله گر و 3000 معامله گر کپی دارد که نشان از موفقیت و اطمینان آن دارد. برای استفاده از این پلتفرم فقط می توانید از صرافی بایننس استفاده کنید. امنیت این پلتفرم خوب است و یک دوره آزمایشی وجود دارد که کاربران می توانند بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنند.

تری کاماز

یکی دیگر از پلتفرم های محبوب در دنیای ارزهای دیجیتال Tricomaz است. این پلتفرم امکانات و ابزارهای مختلفی را برای کاربران خود در نظر گرفته است که یکی از آنها قابلیت کپی تراکنش ها است. علاوه بر این موارد، تریکاماز ربات هایی نیز دارد که امکان کسب درآمد و انجام معاملات را تسهیل می کند.

این پلتفرم ها از صرافی های مختلف پشتیبانی می کنند که نکته مثبتی برای این پلتفرم است.

صرافی بینگ ایکس

یکی از صرافی های بین المللی است که امکانات و خدمات زیادی را برای کاربران خود در نظر گرفته است که یکی از آن ها کپی سیگنال صرافی بینگ ایکس می باشد که با توجه به این راهکارها می توانید با ربات کپی تریدینگ درآمد زیادی کسب کنید.

آخرین کلمه

در این مقاله با یکی از راهکارهای سودآوری در بازار ارز دیجیتال آشنا شدید. تجارت کپی یکی از روش هایی است که می توانید با تقلید از معامله گران موفق به سود بالایی دست پیدا کنید. در این مقاله همچنین با بهترین پلتفرم ها برای معاملات کپی آشنا شده اید که یکی از بهترین آنها صرافی بینگ ایکس است که برای انجام این معاملات می توانید به سایت مورد نظر مراجعه کرده و به قسمت تجارت کپی بینگ ایکس رفته و مطالعه نمایید. توضیحات مربوطه

Leave a comment