کلید سازی یکی از حرفه های قدیمی و پرکاربرد است که با پیشرفت تکنولوژی و ساخت قفل های جدید خدمات آن پیشرفته تر و به روزتر شده است. ایستادن پشت درب خانه یا بستن درب ماشین از مشکلاتی است که برای بسیاری از افراد پیش می آید. در چنین مواقعی برای ساخت کلید و بازکردن قفل باید از خدماتی شامل کلیدسازی 24 ساعته و کلیدسازی سیار استفاده کرد. این خدمات توسط مجرب ترین و مجرب ترین قفل سازها و با بهترین تجهیزات و دستگاه ها انجام می شود. خدمات کلید سازی 24 ساعته در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل در تمامی نقاط تهران از جمله زعفرانیه، سعادت آباد، شمال تهران و … ارائه می شود. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با ویژگی ها و مزایای 24/7 Key بیشتر آشنا شوید.

کار کلید سازی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که در مقدمه ذکر شد، کلید سازی به عنوان یکی از قدیمی ترین حرفه های جهان شناخته می شود که قدمت آن به هزاران سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد. کلیدسازی امروزه صنعت بسیار مهمی است و قفل سازان قبل از شروع این کار در دوره های آموزشی شرکت می کنند تا مهارت های لازم را کسب کنند و با ابزارهای کاربردی ساخت و تعمیر انواع قفل، کلید و سیستم قفل آشنا شوند.

مهارت های یک قفل ساز واجد شرایط شامل مواردی مانند دانش انواع کلید و قفل، دانش تکنیک های کلید سازی، توانایی کار با انواع ابزار کلید سازی، ساخت کلید جدید، تعمیر قفل، تکثیر کلید، نصب سیستم های امنیتی منزل و … تعمیر سیستم قفل وی از خودرو، ساخت کلید خودرو، تعمیر کلید و قفل و … نام برد.

قفل سازها با ارائه خدمات 24 ساعته کلید سازی و کلید سازی سیار به شهروندانی که پشت در گیر کرده اند یا کلید ماشین خود را در داخل جا گذاشته یا گم کرده اند کمک می کنند تا در کمترین زمان ممکن مشکل خود را برطرف کنند. مهم ترین ویژگی های این شغل عبارتند از: تعداد کم رقبا، تنوع کار، فرصت برای دریافت درآمد خوب، فرصت کسب مهارت های جذاب، ارتباط مستقیم با مشتریان و فرصت رشد شغلی.

چه عواملی بر هزینه خدمات کلید سازی تأثیر می گذارد؟

عواملی که بر هزینه کلیدهای 24 ساعته، موبایل و خودرو تأثیر می‌گذارند عبارتند از:

  • نوع آلیاژ و مواد پایه: کلیدها با آلیاژهای مختلفی ساخته می شوند و زمان مورد نیاز و سختی کارکرد برای کلیدهای هر آلیاژ متفاوت است. به همین دلیل نوع آلیاژ و جنس کلید در افزایش یا کاهش قیمت این خدمات تاثیر مستقیم دارد.
  • پیچیدگی قفل ها: هرچه قفلی که باید توسط قفل ساز تعمیر شود پیچیده تر باشد، باز کردن آن دشوارتر است. خدمات ارائه شده توسط سازنده کلیدی با قیمت بالاتری دریافت می شود. زیرا قفل ساز برای تعمیر آن زمان بیشتری می گیرد.
  • تعداد کلیدهای سفارشی: یکی دیگر از عواملی که بر هزینه خدمات کلیدسازی خودرو یا خانه تأثیر می گذارد، تعداد کلیدهای سفارش داده شده است. طبیعتاً هر چه تعداد کلیدها بیشتر باشد، هزینه ساخت آنها نیز بیشتر می شود.
  • ارائه خدمات در محل: خدمات این حرفه به خدمات در محل معروف است و استفاده از این خدمات هزینه بیشتری دارد. با این نوع خدمات، قفل سازهای شرکت های معتبر کلید سازی در کمترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر می رسند. به عنوان مثال اگر مشتری ساکن شمال شهر تهران باشد، نزدیکترین کلیدساز واجد شرایط در شمال با موتور سیکلت به محل اعزام می شود. خدمات کلید سازی سعادت آباد و کلید سازی زعفرانیه به همین صورت ارائه می شود.

مزایای کلید سازی 24 ساعته و کلید سازی موبایل چیست؟

شرکت های کلید ساز قابل اعتماد خدمات شبانه روزی و تلفن همراه را برای رفاه مشتریان خود ارائه می دهند. نحوه فعالیت این شرکت ها به گونه ای است که مکان مشخص و ثابتی برای ارائه خدمات خود ندارند. کلیدسازان محلی در مناطق مختلف تهران و کلیدسازان موتورسیکلت با این شرکت ها تماس می گیرند تا با آنها همکاری کنند تا پس از بررسی مواردی مانند متاهل بودن، گذشته بد و تایید هویت خود، استخدام شده و کار خود را شروع کنند.

هنگامی که مشتریان با این شرکت ها تماس می گیرند، قفل سازان سیار موتور سیکلت برای ارائه خدمات به محل اعزام می شوند. در صورتی که مشتری ساکن مناطق شمالی تهران باشد، متخصص کلیدسازی شمال تهران به آدرس دقیق مشتری ارسال می شود. برای ارائه خدمات به مشتریان ساکن در سعادت آباد و زعفرانیه، نیروهای اصلی تولید در سعادت آباد و زعفرانیه به محل اعزام می شوند. از مهمترین مزایای خدمات این حرفه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بدون محدودیت دسترسی

یکی از مهمترین مزیت های تولید کلید تلفن همراه 24 ساعته، عدم محدودیت دسترسی به خدمات آنهاست. در صورت لزوم، مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز برای دریافت خدمات تماس گرفته و با تعیین آدرس، منتظر ارسال نزدیکترین قفل سازها به محل باشند.

عملکرد سریع، با کیفیت و عالی تولید کنندگان کلیدی

یکی دیگر از خدمات قفل سازی شبانه روزی و سیار این است که قفل سازانی که برای انجام خدمات به مکانی اعزام می شوند سریع، عالی و با کیفیت عمل کرده و در کمترین زمان نسبت به ماندن مشتری پشت درب یا درب منزل به آدرس مشتری می رسند. ماشینش قفل است، زیاد منتظر نمانید.

عدم محدودیت زمانی برای ارائه خدمات و فعالیت با مجوزهای قانونی

قفل ساز شبانه روزی محدودیت زمانی برای انجام سرویس و ارسال قفل ساز به محل ندارد. شرکت هایی که با قفل سازهای سیار کار می کنند معتبر و دارای مجوزهای لازم هستند و افراد بسیار ماهر و با تجربه را به کار می گیرند. افرادی که به خدمات این شرکت ها نیاز دارند می توانند در هر ساعت از شبانه روز، در تمام روزهای هفته و حتی روزهای تعطیل با آنها تماس گرفته و درخواست خدمات کنند. نرخ های در نظر گرفته شده از مشتریان برای ارائه خدمات توسط انجمن کلید سازان تایید می شود و هرگونه تخلف از نرخ ها با پیگرد قانونی مواجه خواهد شد.

ارائه خدمات گسترده از تولید کنندگان کلید خبره

خدمات ارائه شده توسط قفل سازان متخصص شرکت های کلید سازی شبانه روزی بسیار گسترده است. از جمله مهمترین خدمات می توان به مواردی مانند ساخت کلید تعویض از کلید اصلی، برش با اره برقی اصلی، تعمیر انواع قفل، ساخت کلید انواع قفل، استفاده از کولیس، تعمیر قطعات الکترونیکی قفل دیجیتال و کلیدهای ریموت، کلید سازی با استفاده از دستگاه ها و ابزارهای مدرن کلید سازی و تعمیر قفل و غیره اشاره کرد.

رعایت ایمنی مشتری با به کارگیری نیروهای سالم و بی طرف برای ارائه خدمات

یکی از مهمترین مزیت های این حرفه تامین امنیت مشتریان با اعزام نیروی سالم و بدون مانع برای ارائه خدمات در محل می باشد. همانطور که تشخیص یک مشتری واقعی از یک مشتری تقلبی برای کلیدسازان بسیار مهم است، سلامت اخلاقی کلیدساز نیز در کنار ویژگی های دیگری مانند مهارت و تجربه در تعمیر و ساخت کلید و قفل برای مشتریان مهم است. مشتری باید اطمینان حاصل کند که خدمات مورد نیاز خود را از فردی که سابقه بد یا مشکلات اخلاقی ندارد دریافت می کند. بهترین راه برای اطمینان از این مشکل، انتخاب مجموعه ای مطمئن برای دریافت خدمات است. شرکت های معتبر برای استخدام کارمندان خود به گواهی بدون دارو و گواهی سابقه بد نیاز دارند.

چه زمانی مردم با شرکت های کلید سازی 24 ساعته یا شرکت های کلید سازی خدمات موبایل تماس می گیرند؟

زمان هایی که مردم به خدمات کلید سازی نیاز دارند شامل موارد زیر است:

قفل شکسته یا کلید شکسته

زمان دیگری که این سرویس مورد نیاز است، زمانی است که انواع کلید یا قفل در منزل، محل کار یا ماشین معیوب یا آسیب دیده باشد. در چنین مواقعی افراد باید در اسرع وقت قفل شکسته و معیوب را تعمیر یا تعویض کنند تا امنیت اموال خود افزایش یابد. شرکت های قفل ساز مطمئن با اعزام نیروهای متخصص، نخبه، مجرب و مطمئن و با استفاده از بهترین ابزار و تجهیزات، با تعمیر قفل های معیوب، امنیت منزل یا خودروی شما را در کمترین زمان ممکن باز می گرداند.

گاوصندوق باز نمی شود

باز نشدن گاوصندوق یکی دیگر از مشکلاتی است که برخی افراد با آن مواجه هستند و به خدمات شرکت های کلیدسازی نیاز دارند. یک نیروی تولید کلید سیار و اعزامی 24 ساعته باید با افسران پلیس برای بازکردن انواع گاوصندوق هماهنگ شده و پس از تایید هویت صاحب گاوصندوق، باز کردن آنها را آغاز کند.

در این مقاله برای اولین بار در مورد شغل کلید سازی و ویژگی های آن، عوامل موثر بر قیمت تمام شده خدمات و مزیت های کلید سازی 24 ساعته و کلید سازی موبایل صحبت کردیم. اگر می خواهید خدمات کلید سازی با بالاترین کیفیت را با مقرون به صرفه ترین قیمت دریافت کنید، مجموعه ای معتبر و با تجربه را برای دریافت این نوع خدمات انتخاب کنید. مجموعه های معتبر دارای مجوز از اتحادیه تولیدکنندگان کلید موبایل بوده و آماده ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران در سریع ترین زمان ممکن می باشند. مشتریان با توجه به محل سکونت خود می توانند با کلید سازی در شمال تهران، کلید سازی در سعادت آباد، کلید سازی زعفرانیه و غیره تماس بگیرند تا نیروی اعزامی در کمترین زمان به محل خود برسند و مشکلاتی مانند جا ماندن کلید در منزل و یا سوئیچ های ماشین گم شده است اجازه دهید کلید شکسته، قفل شکسته، باز شدن گاوصندوق و غیره.

بزرگترین قفل ساز 24 ساعته در تهران قفل ساز سیار در تمام نقاط تهران 09122342696