رشد روز افزون صفحات مجازی و و آمیخته شدن آن ها با زندگی امروزی نقش زیادی در تغییر سبک زندگی و نحوه کسب درآمد افراد داشته است ، بر خلاف گذشتگان امروزه به راحتی می توان با چند کلیک ساده و ارقام بانکی به سود بالا رسیده و موفقیت عظیمی داشت .

صفحه های مجازی امروزه به بستری مناسب برای کسب درآمد تبدیل شده اند ، تا چند سال پیش وجود مغازه ها و فروشگاه ها برای بدست آوردن درآمد الزامی بود اما امروزه نیازی به مغازه نیست و می توان تنها با ساخت یک اکانت مجازی به درآمد بسیار بالاتر از مغازه ها رسید .

با ورود به شبکه های مجازی و ایجاد اکانت های بیزنسی برای خرید و فروش محصولات و یا ایجاد کانال های مختلف برای کسب درآمد برخلاف زندگی حقیقی فروشگاه شما تنها در معرض دید چند نفر از افراد شهر قرار نمی گیرد بلکه می تواند در برابر شمار بسیار زیادی از کاربران قرار گرفته و سود زیادی نیز بدست آورد .

از جمله شبکه های مهم برای درآمد زایی و ایجاد کانال برای کسب درآمد ایتا می باشد ، شبکه ایتا از جمله شبکه های داخلی مهم و محبوب ما بین کاربران داخلی می باشد که به واسطه ایجاد کانال ها و گروه های مختلف در آن و در ادامه جذب مخاطب می توان به سود زیادی رسید .

افراد زیادی امروزه به دنبال روش هایی برای درآمد زایی از طریق مجازی هستند که ایتا یکی از گزینه های مناسب برای درآمد زایی شمرده میشود اما اگر جزو افرادی هستید که هنوز نحوه کسب درآمد از ایتا و جذب مخاطب را بلد نیستید و به دنبال روش های مناسب کسب درآمد بالا از کانال ایتا با روش آسان می گرید در ادامه همراه باشید تا نکات دقیق آن را یاد بگیرید .

شبکه ایتا چیست ؟

شبکه های مجازی زیادی در کشور وجود دارند که دسته از آنها جزو خدمات خارجی و دسته دیگر برای داخل کشور هستند ، به عبارتی پیام رسان های داخلی توسط افراد داخلی ساخته شده و وارد بازار شده اند نمونه ای از این پیام رسان ها ایتا می باشد .

پیام رسان ایتا یکی از اپلیکیشن های معروف داخلی می باشد که از نظر ساختاری شباهت فراوانی به تلگرام دارد ، این برنامه ویژگی های مشترک زیادی با پیام رسان خارجی تلگرام دارد و اساس آن مشابه ولی تنوع ساختاری ما بین این دو برنامه وجود دارد .

پیام رسان ایتا به کاربران خود اجازه ایجاد گروه و کانال ها را می دهد ، گروه ها و کانال ها در واقع بخشی هستند که افراد زیادی توانایی وارد شدن به آن و عضویت و استفاده از مطالب آن را دارند ، اما تفاوت زیادی ما بین گروه و کانال وجود دارد ، گروه ها فضایی هستند که افراد می توانند در آن پیام ارسال کرده و گفت و گو کنند اما در کانال ها این امکان تنها برای ادمین ها و مدیران وجود دارد و کاربران عادی تنها می توانند از محتوای ارسالی این کانال ها بهره بگیرند .

اپلیکیشن ایتا توسط گوشی ها و دستگاه های مختلف همچون آیفون و اندروید قابل استفاده می باشد و در صورت لزوم می توان آن را نصب و استفاده کرد ، برای اینکه بتوانیم از حساب ایتا استفاده کنیم ابتدا باید به کمک شماره تلفن اختصاصی برای خود حساب کاربری بسازیم و اطلاعاتی از جمله نام کاربری ، آیدی ، بیو و… را کامل کرده و وارد آن شویم .

بعد از وارد شدن به حساب کاربری می توانید نام خود را نیز تغییر دهید و شماره تلفن و آخرین بازدید خود در ایتا را پنهان کرده و هاید کنید ، در این پیام رسان امکان ارسال پیام را به افراد مخاطب خود و حتی به کسانی که مخاطب شما نیستند را دارید و می توانید از استیکر ها و گیف های مختلف کمک بگیرید .

در این پیام رسان امکان ارسال تصاویر مختلف ، ویدیو ها ، پیام های صوتی و حتی ویرایش آنها را نیز دارید  در نتیجه می توان به راحتی با دوستان و آشنایان خود ارتباط برقرار کرد .

ایتا علاوه بر خدمات زیاد خود و برقراری ارتباط ما بین افراد توانایی ایجاد کسب و کار به واسطه گروه ها و کانال ها را دارد و می توان به کمک این کانال ها به درآمد بسیار بالا رسید ، کسب درآمد از طریق پیام رسان ها بسیار مناسب بوده و برای همه افراد در تمامی سنین مقدور می باشد .

چرا باید در ایتا به کسب درآمد بپردازیم ؟

یکی از سوالات مهمی که ممکن است افراد با آن روبه رو شوند این است که چرا ما باید ما بین همه برنامه های موجود حتی برنامه خارجی ایتا را انتخاب کنیم ؟

یکی از دلایل مهمی که باعث انتخاب ایتا به عنوان برنامه مناسب تر در جهت فعالیت برای بیزنس می باشد این است که این برنامه تعداد کاربران بیشماری دارد و حدود 30 میلیون کاربر ایرانی در آن حضور دارند و این مورد باعث میشود که به راحتی جذب مشتری انجام داده و به درآمد بالا رسید به ویژه که برقراری ارتباط و خرید و فروش در داخل کشور راحت می باشد .

نکته حائز اهمیت در جهت انتخاب ایتا این است که ایتا علارغم شبکه های خارجی توسط افراد داخلی تولید شده و اداره میشود و به راحتی می توان در صورت ایجاد مشکل در این فضا به راحتی پیگیری کرده و فرد مد نظر را یافت و همین مورد موجب میشود کمترین کلاهبرداری در زمینه خرید و فروش صورت گیرد .

نکته مهم دیگر برای شروع فعالیت در ایتا این است که شبکه های مجازی انتخاب بهتری برای شروع فعالیت برای همگان هستند ، شبکه های مجازی به دلیل اینکه فرصت مناسب و مساوی برای همه افراد ایجاد کرده اند و همچنین در شروع فعالیت سرمایه اولیه نیاز ندارند باعث میشود که منتخب مردم باشند ، شما تصور کنید که برای ایجاد یک مغازه و فعالیت در آن بایستی ابتدا یک مغازه و مکان فیزیکی داشته باشید و در ادامه سرمایه زیادی برای ایجاد ویترین مناسب در جهت جذب مشتری ایجاد کنید و همه این موارد نیاز به هزینه زیادی دارند در حالی که شبکه های مجازی هیچ کدام از این موارد را نیاز ندارند و تنها می توان با ساخت کانال یا گروه به سرمایه بالا رسید .

یکی دیگر از دلایل مهم برای انتخاب شبکه های مجازی همچون ایتا این است که هیچ گونه محدودیتی در جهت فعالیت وجود ندارد به عبارتی ساعات فعالیت شما بسته به زمان مشخصی نیست و شما هر زمان که خواستید می توانید فعالیت خود را انجام داده و تولید محتوا کنید ، همچنین هیچ گونه محدودیت مکانی نیز وجود ندارد . شما به راحتی هر زمان و مکان می توانید با خریدار و فروشنده ارتباط برقرار کرده و محصول خود را خرید کنید و نیازی به حضور فیزیکی نیست .

مراحل کسب درآمد از ایتا ؟

شروع هر فعالیتی نیازمند توجه به یک سری نکات و انجام آنها می باشد تا ضمن پیشرفت اصولی جذب بالا همراه با فروش بیشتر داشته باشید پس ابتدا لازم است با رعایت نکات زیر فروش و کسب درآمد از ایتا را داشته باشید .

ایجاد حساب کاربری 

ابتدایی ترین کار و لازمه شروع فعالیت در هر کاری ایجاد حساب کاربری می باشد شما برای ورود به هر اپلیکیشن مجازی ابتدا باید آن را نصب کرده و سپس در آن حساب بسازید و برای ساخت اکانت مرحله به مرحله پیش رفته و اطلاعات لازم را پر کنید تا حساب شما ساخته شود .

ساخت کانال یا گروه 

متناسب با نوع فعالیت خود و نحوه کسب درآمد باید یکی از دو مورد گروه و کانال را انتخاب کرده و آن را ایجاد کنید ، اگر قصد دارید فضایی بزرگ همراه با فعالیت گسترده افراد را ایجاد کنید، گروه مناسب تر می باشد اما اگر قصد دارید که تنها خود در آن تولید محتوا کرده و قرار دهید کانال مناسب تر است .

انتخاب نوع و موضوع فعالیت 

مهم ترین مورد که باید در انتخاب آن حتما دقت کنید نوع موضوعی است که قصد دارید در آن زمینه فعالیت کنید ، موضوع انتخابی شما باید مناسب با استعداد ها و توانایی های شما باشد چرا که نه تنها یک روز بلکه قرار است تا مدت زمان زیادی محتوای جدید و نو در آن قرار دهید ، محتوا هایی با ایده نوین که اکثر آنها ساخته ذهن شما و تلاش شما می باشد تا محتوای یونیک ایجاد شود ، تولید محتوای یونیک در جذب مخاطب تاثیر زیادی دارد پس موضوع کانال را جدی بگیرید .

تولید محتوا 

گام مهم دیگر در جهت پیشرفت و جذب افراد تولید محتوا می باشد ، اگر قصد دارید که دیده شوید و ممبر های بیشتری بدست آورید حتما باید تولید محتوای اصولی و مناسبی داشته باشید ، نکته مهم برای تولید محتوا شناسایی دقیق مخاطب و نیاز آن است اگر شما بتوانید علاقمندی کاربر خود به محتوا را متوجه شوید در ادامه می توانید جذب بالایی از کاربران را داشته باشید ، برای ارزیابی کانال علاقه مخاطب خود می توانید از چند  محتوا با نوع متفاوت استفاده کنید و در ادامه با توجه به تعداد ویو و و استقبال کاربران سلیقه آنها را تشخیص دهید .

جذب ممبر و اعضا 

عامل مهم دیده شدن و محبوبیت بالا مخاطب می باشد شما زمانی می توانید به درآمد بالا همراه با معروفیت برسید که ممبر بالایی داشته باشید ، جذب ممبر کار دشواری می باشد و ممکن است چندین ماه از شما زمان بگیرد ارزش و اهمیت مخاطب بسیار بالا است و شاید بزرگ ترین هدف افراد و مدیران کانال ها جذب ممبر می باشد ، یکی از روش های بسیار رایج و مناسب برای افزایش تعداد ممبر ها خرید ممبر کانال ایتا می باشد ، با خرید ممبر ایتا به راحتی می توان تعداد اعضای کانال را بالا برده و افراد حقیقی و واقعی را جذب کرد و در مدت زمان کوتاهی مورد دید عموم افراد قرار گرفته و درآمد زیادی کسب کرد .

فروش محصول :

از جمله روش های درآمد زایی که می توان به کمک آن کسب درآمد کرد فروش محصول می باشد بعد از ساخت و جذب مخاطب می توانید محصولات متنوع را در کانال خود قرار داده و از فروش ان به سود برسید ، اگر محصولات با کیفیت داشته باشید و اعتماد کاربران را کسب نموده باشید حتی می تواند مشتری های دائم نیز داشته باشید و به سود کلان برسید .

انجام تبلیغات 

علاوه بر فروش محصولات یکی دیگر از روش های درآمد زایی که تمامی کانال ها و گروه ها می توانند در هر حوزه از آن استفاده کنند تبلیغات می باشد ، اگر اعضای بالایی داشته باشید می توانید با گرفتن تبلیغات درآمد زایی کنید و باید بدانید که نرخ مشخصی برای تبلیغات وجود ندارد و میزان هزینه تبلیغات تنها وابسته به میزان ممبر های شما می باشد ، هر چه ممبر بیشتر باشد به همان مراتب درآمد بیشتری نیز می توان کسب کرد .

ساخت کانال و فروش آن  

روش ساده درآمد زایی دیگر که می توان از آن به درآمد رسید ساخت کانال ها و فروش آن است ، به عبارتی شما باید کانال ها و گروه ها را ساخته و تعداد اعضای آن را بالا ببرید و بعد از بالا بردن تعداد آن می توانید آن را فروخته و به درآمد برسید .

نتیجه گیری 

شبکه های مجازی بستر مناسبی هستند که می توان به کمک آنها بسیاری از مشکلات از جمله برقراری ارتباطات ، درآمد زایی ، آموزش و… را حل کرد ، این شبکه ها تاثیر شگرفی در جهان امروزی داشته اند و باعث تحول زیادی در زندگی افراد شده اند ، شبکه های مجازی به کاربران خود امکان ایجاد مشاغل گسترده را داده است و هر فردی می تواند بدون دردسر و به راحتی با انجام چند فعالیت ساده به درآمد بالا برسد ، ایتا یک بستر مناسب برای کسب درآمد شناخته میشود که امکان کسب درآمد را برای مخاطبان خود ایجاد کرده است ، شما نیز می توانید به کمک آن به درآمد بالا برسید .