یک کتاب جادوی بزرگ اندیشی نوشته شده توسط دیوید جی. شوارتزیکی از برجسته ترین و بهترین آثار موفقیت محسوب می شود که با به کارگیری آموزه های این کتاب این توانایی را به دست خواهید آورد که از نیروی بی اندازه فکر و اندیشه خود استفاده کنید و زندگی خود را سرشار از موفقیت و شادی کنید.

روش های موجود در این کتاب روش های بسیار مفید و کاربردی هستند و اگر به دنبال نتیجه مطلوب هستید باید هر آنچه را که می گوید بدون هیچ نقصی دنبال کنید. زیرا با این روش های کاربردی و کاربردی می توانید زندگی خود را متحول کنید. کتاب Magic of Thinking Big بهترین برنامه ممکن را برای استفاده حداکثری از شغل، ازدواج، زندگی خانوادگی و جامعه ایجاد می کند. دیوید جی. دیوید جی. شوارتز ثابت می کند که برای موفقیت نیازی به روشنفکر بودن یا بسیار باهوش و با استعداد بودن ندارید، تنها چیزی که نیاز دارید این است که افکار و رفتارهایی را بیاموزید که شما را به آنجا برساند و بس.کتاب جادوی تفکر بزرگ به همین منظور نوشته شده است. شما جزو خوش شانس هایی هستید که با این کار آشنا شدید.

در بخشی از کتاب جادوی بزرگ تفکر می خوانیم:

برای موفقیت، باید افراد را موضوع مطالعه خود قرار دهید. برای این کار افراد را با دقت مشاهده کنید تا اصول و قوانین موفقیت را کشف کنید و سپس آنها را در زندگی خود به کار ببرید. بهتر است هر چه زودتر کار را شروع کنید.

اگر عمیقاً در انسان شناسی خود فرو بروید! متوجه خواهید شد که افراد ناموفق بیماری به نام “بهانه” دارند که افکار آنها را سرکوب می کند. همه افراد ناموفق دارای یک نوع پیشرفته از این بیماری هستند و اکثر افراد “متوسط” حداقل دارای یک نوع خفیف هستند.

متوجه خواهید شد که یک عذرخواهی بین افراد فعال و آن دسته از افرادی که به طرز رقت انگیزی به شغل فعلی خود چسبیده اند و دائما نگران از دست دادن آن هستند، تفاوت ایجاد می کند. همچنین متوجه خواهید شد که هر چه یک فرد موفق تر باشد، کمتر به بهانه متوسل می شود.

کسانی که در زندگی به جایی نرسیده‌اند و قصد ندارند به جایی برسند، همیشه کتابی از بهانه‌های آماده برای توجیه خود دارند. افرادی که کارشان به دلشان نمی نشیند حاضرند توضیح دهند «چرا نداریم، چرا نمی توانیم، چرا نیستیم و چرا فلان کار را انجام نمی دهیم».

زندگی افراد موفق را مطالعه کنید تا متوجه شوید که تمام بهانه هایی که یک فرد معمولی می آورد، یک فرد موفق نیز می تواند بیاورد، اما این کار را نمی کند.

دانلود فایل پی دی اف کتاب جادوی تفکر بزرگ

پی دی اف را دانلود کنید

قسمت اول:

بخش دوم:

بخش سوم:

بخش چهارم:

قسمت پنجم:

قسمت ششم:

قسمت هفتم:

قسمت هشتم:

قسمت 9:

قسمت دهم:

قسمت یازدهم:

قسمت دوازدهم:

قسمت 13:

قسمت چهاردهم:

قسمت 15:

قسمت 16:

قسمت 17:

قسمت 18:

قسمت 19:

قسمت 20:

قسمت بیست و یکم:

قسمت بیست و دوم:

قسمت بیست و سوم:

قسمت بیست و چهارم:

قسمت بیست و پنجم:

قسمت بیست و ششم:

قسمت بیست و هفتم:

قسمت بیست و هشتم:

قسمت بیست و نهم:

قسمت 30:

قسمت سی و یکم:

قسمت سی و دوم:

قسمت سی و سوم:

قسمت سی و چهارم:

قسمت سی و پنجم:

قسمت سی و ششم:

قسمت سی و هفتم:

منبع: miesuccess.com

برای ثبت نام در دوره جامع نابغه اینستاگرام یک مشاوره تلفنی رایگان درخواست دهید

Leave a comment