خوب، به نظر می رسد که شما یک شرکت طراحی وب حرفه ای را انتخاب می کنید. اما در اینجا مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. چه چیزی یک شرکت طراحی سایت را بهتر از دیگری می کند؟ بهترین کیست؟

اگر به یک وب سایت برای فروشگاه نیاز دارید، چگونه می توانید متوجه شوید که شرکت مورد نظر شما در کار خود حرفه ای است. ممکن است شما صاحب کسب و کاری باشید که نمی توانید زمان خود را صرف انجام تحقیقات اینترنتی کنید.

این مقاله برای افرادی نوشته شده است که اطلاعات کمی در مورد دنیای اینترنت دارند و با مطالعه این مقاله می توانند اطلاعات کافی در مورد انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت کسب کنند.

نکاتی که در انتخاب شرکت طراحی سایت باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

سابقه کار در شرکت طراحی سایت

سابقه کاری و نمونه کارها

اعضای تیم و شرکت

محل شرکت

فرصت های سئو و بازاریابی

پشتیبانی از مشتریان و بازدیدکنندگان شرکت

قیمت بر اساس پروژه و سایت

انتخاب یک شرکت طراحی سایت مانند انتخاب سازنده یا ساختمان برای خانه شماست. شما خانه ای می خواهید که قابل اعتماد و طراحی شده باشد تا اهداف شما را برآورده کند.

اولین قدم این است که شرکتی را پیدا کنید که سابقه کار ثابتی داشته باشد و حداقل چند سال در این صنعت بوده باشد. یکی دیگر از عوامل کلیدی هنگام جستجوی یک شرکت طراحی وب، این است که مطمئن شوید شرکت دارای یک تیم توسعه است و نه فقط یک نفر.

هنگامی که یک وب سایت ایجاد می کنید، به یک طراح گرافیک، یک برنامه نویس و یک مدیر سئو نیاز دارید. داشتن چندین نفر با مجموعه مهارت های مختلف باعث می شود که وب سایت شما به بهترین شکل ممکن طراحی شود. درست مانند ساخت خانه، وظایف و تخصص های مختلفی برای تکمیل آن وجود دارد (برق، سازنده، نجار و …).

نمونه کارها شرکت طراحی سایت

نمونه کار یک شرکت توسعه وب سایت بهترین راه برای اثبات اینکه آیا شرکت مورد نظر شما توانایی تحقق پروژه شما را خواهد داشت یا خیر!

اگر به دنبال سایت فروشگاهی هستید، باید بررسی کنید که آیا شرکت مورد نظر شما تا به حال وب سایت های فروشگاهی را طراحی کرده است و چقدر در این زمینه حرفه ای بوده است. آیا سبک کاری آنها مشابه پروژه درخواستی شماست؟

محل شرکت

اطمینان حاصل کنید که شرکتی که انتخاب می کنید موقعیتی دارد که در صورت نیاز بتوانید با آنها ملاقات کنید.

با دانستن محل جستجوی شرکت طراحی سایت، می توانید از هر نوع کلاهبرداری جلوگیری کنید. به عنوان مثال، ممکن است شخصی خود را به عنوان مالک یک شرکت طراحی وب سایت در منزل خود معرفی کند. پس بهتر است حتی محل شرکت خود را در وب سایت قرار دهید و تمام نقاطی را که مشتریان نیاز به تماس با شما دارند قرار دهید.

پشتیبانی و خدمات مشتری

روشی که یک شرکت با مشتریان خود رفتار می کند، نحوه عملکرد و توسعه محصولات خود را نشان می دهد. سعی کنید شرکتی را انتخاب کنید که تماس های شما را به موقع پاسخ دهد و وب سایت شما را به سرعت به روز کند.

اما در نظر داشته باشید که برخی از درخواست های شما ممکن است زمان زیادی را ببرد و در این مدت متخصصان شرکت جزئیات آن ها را تجزیه و تحلیل کنند.

همیشه سعی کنید با مشتریان شرکت صحبت کنید و از تجربه آنها در کار با آنها بپرسید. این کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که شرکتی که انتخاب می کنید بهترین گزینه برای وب سایت شما خواهد بود.

قیمت گذاری پروژه

اما چیزی که بیشتر از همه می خواهید بدانید این است که چقدر باید برای طراحی وب سایت بپردازید. البته توصیه ما این است که به جای تمرکز بر روی قیمت وب سایت، در نظر داشته باشید که وب سایت چگونه به کسب و کار شما کمک می کند.

به عنوان مثال، اگر ده میلیون تومان برای وب سایتی خرج می کنید که باعث افزایش مشتریان کسب و کار شما می شود، بهتر از این است که یک میلیون تومان برای وب سایتی خرج کنید که به رشد کسب و کار شما کمکی نمی کند.

قبل از سفارش پروژه طراحی وب سایت، بهتر است رتبه وب سایت هایی را که ساخته اند از نظر موتورهای جستجو بررسی کنید و از این رو می توانید از آنها در مورد وب سایت هایی که طراحی کرده اند و در بهترین رتبه بندی موتورهای جستجو موجود است سوال کنید.

اگر ساختار برنامه نویسی وب سایت به گونه ای باشد که به خوبی توسط موتورهای جستجو ایندکس نشود، وقت و هزینه شما را هدر می دهد.

https://doniayeseo.ir/همه-چیز-دربارهی-طراحی-وب-سایت/

Leave a comment