سایت چیست؟

تقریبا 30 سال از تولد اولین وب سایت در جهان می گذرد و بیش از یک میلیارد دامنه در فضای اینترنت به ثبت رسیده است.

حتما از خود می پرسید که چرا ما یک سفارش وب سایت داریم؟ با هم به بررسی 14 دلیل برای داشتن یک وب سایت می پردازیم.

چرا باید وب سایت داشته باشیم؟

1. استفاده عمومی از سایت (دسترسی آسان)

امروزه به دلیل استفاده گسترده از اینترنت و استفاده از گوشی های هوشمند، به محض اینکه کالا یا نامی را نمی شناسیم، آن کلمه را در گوگل جستجو می کنیم، بنابراین اگر شخصی با برند شما آشنا نیست، می تواند به سرعت با جستجو پیدات کن برای پیدا کردن

2. اعتبار بیشتر

فرض کنید برند شما یک فروشگاه آنلاین است، تحقیقات نشان می دهد که کاربران اینستاگرام به صفحات بیشتری که دارای وب سایت هستند اعتماد دارند.

3. بازاریابی جدید

با سئوی خوب و قابل اعتماد، “برند” شما می تواند حضور دائمی در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل داشته باشد. یکی از روش های مدرن در علم بازاریابی گوگل است که می توانید با فروشگاه های مختلف از این مجموعه تجاری بهترین استفاده را ببرید.

4. افزایش سالانه سرعت تراکنش اینترنتی

به دلیل آلودگی هوا، بیماری (کرونا)، صرفه جویی در وقت و زمان، هزینه های بنزین، عصبی بودن رانندگی در ترافیک و بسیاری دلایل معتبر دیگر، فروش اینترنتی نسبت به قبل چندین برابر شده است، پس بهتر است سایتی برای خرید داشته باشید.

برای ایجاد سایت فروشگاهی می توانید با ما تماس بگیرید.

5. جذب مشتریان جدید

مشتریان یک فروشگاه محلی را با یک مرکز خرید مقایسه کنید، کدام مکان مشتری بیشتری دارد؟ بنابراین با تبلیغات مناسب در فضاهای مجازی، با به کارگیری تمامی قوانین سئو و بهینه سازی وب سایت، می توانید بدون پرداخت هزینه های گزاف برای اجاره یک مغازه کوچک در یک مجتمع تجاری، مشتریان بیشتری را هر روز به سمت برند و محصولات خود جذب کنید.

6. راحتی برای مشتری

اگر محصولات خود را دسته بندی کنید و مدل های مشابه را به خوبی به مشتری نشان دهید، مشتری به راحتی می تواند انواع مدل ها را با رنگ های مختلف که به صورت فیزیکی حمل می کنید، ببیند و محصولات را برای او جمع آوری کند. همچنین فروشگاه اینترنتی محدودیت زمانی ندارد و مشتریان می توانند به صورت 24 ساعته سفارش خود را ثبت کنند.

7. به جای 118 گوگل

در گذشته ما با 118 تماس می گرفتیم و شماره را دریافت می کردیم، اما امروزه مردم برند خود را در گوگل جستجو می کنند و از طریق روترها به آنجا مراجعه می کنند، پس چه بهتر که یک سایت فروشگاهی برای خود و مشتریان خود بدون صرف هزینه داشته باشید. و مسافت برای سفارش محصول شما

8. بدون محدودیت جغرافیایی

اگر وب سایت دارید هیچ تفاوتی بین شما و مشتری، شهرستان و استان نیست و مشتری می تواند به راحتی سفارش را ثبت کند و شما کالا را برای او ارسال کنید، این خود باعث افزایش جمعیت آماری مشتریان شما می شود. و افزایش کارایی

اگر کسب و کار شما در اینترنت وجود نداشته باشد، به زودی از صفحه کسب و کار محو خواهید شد. بیل گیتس

9. روشی ارزان برای جلب توجه

برای داشتن فروشگاه باید هزینه های مختلفی را پرداخت کنید که اگر این هزینه ها را با وب سایت فروشگاهی مقایسه کنید متوجه می شوید که قیمت سایت بسیار مقرون به صرفه و به صرفه است.

10. محیط زیست

حتما تا به حال انواع تراکت و کاغذ تبلیغاتی را روی دیوار و کف خیابان، ماشین، درب منزل دیده اید، با داشتن وب سایت و کار بر روی سئو به حفظ محیط زیست نیز کمک خواهید کرد.

11. پشتیبانی

با توجه به اینکه اکثر مغازه ها و مجتمع های تجاری به مدت 12 ساعت باز هستند، این محدودیت برای سایت فروشگاه شما وجود ندارد و مشتری می تواند مشکل خود را با ثبت بلیط، شاید از طریق واتس اپ و سایر پیام رسان ها، با شما در میان بگذارد. مشتری.

12. وبلاگ ها

می توانید محتوا بسازید و در موضوعات مختلف مقاله بنویسید و تعداد بازدید از فروشگاه خود را افزایش دهید. اگر فروشگاه پوشاک دارید، در مورد تمیز کردن انواع پارچه ها، روی ست ها، رنگ های مناسب برای هر فصل محتوا ایجاد کنید.

13. فرصت رقابت

شاید نتوانید در مکان خوبی مانند افزاد خاص یک فروشگاه یا دفتر کار شیک به دست آورید، اما با داشتن وب سایت فروشگاهی و به روز بودن شانس رقابت برای هر برندی را دارید، کافی است محصولات شما به خوبی نمایش داده شوند. در موتورهای جستجوی گوگل

14. بازاریابی ارزان تر

برای تبلیغات و بازاریابی در اینترنت و سایت های پرطرفدار، در مقایسه با یک واحد تجاری تلویزیونی یا حتی اینستاگرام، هزینه کمتری پرداخت می کنید.