با ورود هر گوشی جدید به بازار بحث تامین قطعات آن برای اینکه خدمات گارانتی تعمیرات آن به خوبی در بازار صورت گیرد برای تعمیرکاران موبایل حائز اهمیت می شود. اگر شما نیز در زمره تعمیر کاران موبایل هستید پیشنهاد میکنیم تا انتها با ما همراه باشید تا بهترین سایت خرید قطعات موبایل با قیمت همکاری را به شما معرفی کنیم تا بتوانید قطعات موبایل های به روز و قدیمی را با قیمت مناسب و اقتصادی را به صورت اینترنتی و آنلاین خرید نمایید و در درب تعمیرگاه و مجموعه خود تحویل بگیرید.

چه قطعات موبایلی بیشترین فروش را در بازار دارد؟

یکی از جمله سوالاتی که بیش از همه تعمیرکاران تازه کار میپرسند این است که چه قطعات موبایلی در بازار بیشترین میزان فروش را دارند؟ در این خصوص باید به قطعات زیر اشاره نمود.

ال سی دی موبایل

ال سی دی موبایل یکی از جمله اصلی ترین قطعات همه موبایل ها به شمار می رود. بسته به اینکه گوشی موبایلی که دست شماست در زمره گوشی های پایین رده، میان رده یا پرچم دار قرار دارد ال سی دی آن میتواند تا بیش از 10 میلیون تومان ارزش داشته باشد! بیشترین قطعه که در گوشی های موبایل در معرض خطر است نیز همین ال سی دی موبایل است.

باتری موبایل

باتری موبایل نیز در زمره پر فروش ترین قطعات موبایل به شمار می رود. باتری های موبایلی در معرض خطرات مختلفی قرار دارند که بر روی عملکرد آنها تاثیر منفی میگذارد. از جمله این آسیب ها میتوان به آبخوردگی، ضربه خوردگی و همچنین استفاده نامناسب و در زمان شارژ از گوشی اشاره نمود. باتری های موبایل تعمیر ناپذیر هستند و در صورت آسیب دیدگی تنها راه باقی مانده تعویض آنهاست.

دوربین گوشی

دوربین گوشی ها بیشتر بر اثر ضربه آسیب می بینند. بسته به شدت ضربه ای که به گوشی شما وارد شده است ممکن است گلس دوربین، لنز دوربین و یا حتی فلت دوربین هم آسیب دیده باشد که باتوجه به سطح و میزان ضربه تعمیر کار موبایل تشخیص میدهد که چه قطعاتی را تعویض نماید.

سوکت شارژ

سوکت شارژ نیز از جمله قطعات موبایلی به شمار می رود که بیشتر بر اثر سهل انگاری و یا استفاده در طولانی مدت دچار آسیب می شود. به طور معمول تنها راه تعمیر سوکت شارژ نیز تعویض آن است.

از چه سایتی برای خرید قطعات موبایل اصلی استفاده کنیم؟

اگر شما نیز جز تعمیرکارانی هستید که به دنبال خرید قطعات موبایل اصلی برای تعمیر گوشی موبایل مشتریان خود هستید به شما پیشنهاد میکنیم قطعات موبایل مورد نیاز خود را از وب سایت جرمن پارت تهیه نمایید. این وب سایت انواع قطعات موبایل از برندهای مختلف را در تمامی مدل های رایج بازار و حتی مدل هایی که شاید حتی دیگر گوشی آنها در بازار نیز وجود نداشته باشد را داشته و میتوانید به صورت آنلاین قطعات مورد نیاز خود را از این وب سایت خریداری نمایید. کافی است به آدرس https://gpgsm.ir/ مراجعه نمایید و قطعات موبایل مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید تا از طریق روش های ارسال به دستتان برسد.

Leave a comment