صرافی BingX، یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو، با خوشحالی اعلام می کند که Tether (EUR7) و Tether Gold (XAU₮) را به لیست سکه های خود اضافه کرده است. این ادغام به کاربران BingX دسترسی بهتری به پیشنهادات استیبل کوین فراهم می کند و فرصت های آنها را در بازار ارزهای دیجیتال گسترش می دهد.

Tether Operations Limited (Tether)، شرکت پشتیبان استیبل کوین پرکاربرد، مشتاق است با BingX شریک شود تا Euro Tether (EUR7) و Tether Gold (XAU₮) را در پلتفرم فهرست کند. پائولو آردوینو، CTO در Tether، هیجان خود را ابراز کرد و گفت: “ما خوشحالیم که BingX انتخاب کرده است تا به کاربران سراسر جهان دسترسی به دارایی های دیجیتالی با پشتوانه یورو و طلای فیزیکی را بدهد. این مشارکت بر دیدگاه ما برای باز کردن آزادی مالی و ایجاد شرایط اقتصادی برای جوامع در سراسر جهان تأکید می کند.”

تتر یک توکن فناوری پایدار استیبل کوین است که به انقلابی در چشم انداز مالی جهانی اختصاص یافته است. تتر با ماموریت ارائه یک زیرساخت مالی مقرون به صرفه، ایمن و کارآمد، مشارکت مالی بیشتری را ممکن می‌سازد و رشد اقتصادی را ارتقا می‌دهد. تتر با استفاده از بلاک چین پیشرفته و فناوری همتا به همتا، شکاف بین سیستم های مالی سنتی و پتانسیل مالی غیرمتمرکز را پر می کند.

با اضافه شدن EUR₮ و XAU₮ به BingX، کاربران به دو استیبل کوین توسعه یافته توسط سازندگان USD₮، Stable، Trustworthy و Developed Stablecoin دسترسی خواهند داشت. مشتریان BingX اکنون می توانند XAU₮، یک دارایی دیجیتالی که نشان دهنده مالکیت طلای فیزیکی است، معامله کنند. هر توکن XAU₮ معادل 1 اونس شمش طلای واقعی است که در لندن تحویل داده شده است. علاوه بر این، کاربران می توانند با EUR₮، یک سکه پایدار که 1 به 1 به یورو مرتبط است، تعامل داشته باشند و نمایش دیجیتالی یکپارچه و مطمئن ارز یورو را ممکن می سازد.

برای جشن گرفتن تتر (EUR₮) و Tether Gold (XAU₮)، BingX یک کمپین رقابتی هیجان انگیز راه اندازی کرد. همه کاربرانی که فرآیند KYC را تکمیل کرده اند واجد شرایط شرکت هستند. کاربران واجد شرایط می توانند یک ویدیو را تماشا کنند و مسابقه را تکمیل کنند. 2000 کاربر اول که مسابقه را با موفقیت به پایان رساندند و به تمام سوالات به درستی پاسخ دادند، سکه هایی به ارزش تقریبی 22 USDT دریافت خواهند کرد.

الویسکو کارینگتون، مدیر روابط عمومی و ارتباطات در BingX، اشتیاق خود را برای این همکاری ابراز کرد و گفت: “ما در BingX به ارائه طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال و ویژگی های نوآورانه به کاربران خود اختصاص داده ایم. لیست های Tether (EUR7) و Tether Gold (XAU₮) تعهدات مختلفی را به کاربران ارائه می دهند و طیف گسترده ای از مبادلات XAU را ارائه می دهند. دارایی های رمزنگاری شده کاربران BingX اکنون می‌توانند از دسترسی بهبودیافته به گزینه‌های استیبل کوین لذت ببرند و به آنها اجازه می‌دهد تا با انعطاف‌پذیری و سهولت بیشتری در بازار ارزهای دیجیتال حرکت کنند. ما از شراکت با تتر و آوردن این گزینه های استیبل کوین به پایگاه کاربران جهانی خود هیجان زده هستیم.”

در مورد مبادله BingX

BingX یک صرافی ارز دیجیتال پیشرو است که معاملات نقطه ای، مشتقات، معاملات کپی و شبکه اجتماعی معامله گران را در بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان با بیش از 5 میلیون کاربر ارائه می دهد. BingX همچنان به ارتباط کاربران با بازرگانان و پلتفرم های خبره به روشی ایمن و نوآورانه ادامه می دهد.

Leave a comment