اگر می‌خواهید کسب‌وکاری سودآور داشته باشید که هم پول و هم آزادی را که هدف اصلی تازه‌فروشان است، برای شما به ارمغان بیاورد، باید کاری انجام دهید که هر دو شور ( شور سوزان ) شما به این کار علاقه و عشق دارید، با توجه به تجربه و توانایی خود کاری انجام دهید و البته کاری است که برای شما درآمد و درآمد داشته باشد.

انتخاب نوع مسیر در تعیین بهترین ایده کسب درآمد اینستاگرام بسیار مهم است. اگر در قدم اول سراغ کاری رفتید که علاقه و اشتیاق شما بیش از تجربه و کسب درآمد برای شما باشد، قطعا بعد از مدتی از این کار خسته خواهید شد.

با توجه به چرخه مشخص شده در نمودار، بهترین راه برای انتخاب منطقه و ایده کسب و کار این است که دقیقاً در جهت این چرخه در نمودار حرکت کنید، این به چه معناست؟

اولین گام: ابتدایی ترین کار برای انتخاب رشته و کسب درآمد از اینستاگرام توجه به فرصت های پول ساز در بازار امروز است، یعنی ابتدا باید مهارت ها و دانش فرصت طلبانه بازار را کسب کنید و با توجه به این فرصت ها، فهرستی با ایده های تجاری در اینستاگرام خودتان را آماده کنید.

مرحله دوم: فهرست ایده های خود را با دقت مرور کنید و چند ایده و حوزه مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

مرحله سوم: از میان ایده هایی که شما را هیجان زده می کند، ایده ای را انتخاب کنید که توانایی، تخصص یا مهارت های لازم را برای آن دارید.Leave a comment