در بازی Donkey Kong وارد دنیایی هیجان انگیز و چالش برانگیز می شوید که شما در نقش Donkey Kong یا Didi Kong هستید. در سطوح مختلف بازی با موانع و دشمنان مختلفی روبرو می شوید که در برابر شما برای بازگردندادن ایتم های مختلف از موزه می ایستند. و اما در بازی Ben 10 Omniverse که بر اساس انیمیشن محبوب Ben 10 ساخته شده است شما نقش یک قهرمان جوان فوق العاده قدرتمند را دارید که می توانید کارهای مختلف و سرگرم کننده ای انجام دهید. از قدرت خود برای مبارزه با دشمنان استفاده کنید و دنیا را از نابودی نجات دهید. در این بازی یک مبارزه هیجان انگیز را تجربه می کنید که بازیکنان را به سفری بی نظیر به دنیای بن 10 می برد..

بازی کلاسیک Donkey Kong

Donkey Kong 3DS Rom یک بازی ویدیویی کلاسیک است که توسط Shigeru Miyamoto ساخته و زیر نظر Nintendo در سال 1981 منتشر شد. در زیر جزئیات این بازی را توضیح خواهم داد:

ترکیب ها و شخصیت ها

Donkey Kong: شخصیت اصلی بازی است یک گوریل بزرگ است. او دخترش پرنسس را دزدید و به یک قلعه دور دست برده است.

ماریو: ماریو نقش بازیکن را دارد. برای نجات شاهزاده خانم پریم که یک لوله کش ایتالیایی است باید مراحل مختلف بازی را طی کند.

پرنسس هلو: او دختری است که توسط گوریل دزدیده شده و در قلعه ای دور دست نگهداری می شود.

مراحل و ماموریت ها

بازی چند سطح متفاوت دارد و ماریو در هر سطح باید از موانع هایی مانند بشقاب ها، بلوک ها و حتی خود گوریل بگذرد تا به پرنسس برسد. شما باید عکس العمل سریع داشته باشید و برای رسیدن به هدف خود به بهترین شکل عمل کنید. در زیر به برخی از سطوح مختلف بازی می پردازیم:

مراحل بازی متفاوت است و با گذشت زمان سختی بازی افزایش پیدا میکند. با پیشرفت ماموریت ها، سختی بازی بیشتر می شود و Donkey Kong سعی می کند با استفاده از روشهای مختلف جلوی پیشرفت ماریو را بگیرد.

موسیقی

موسیقی متن بازی نیز بسیار معروف است و از آن زمان به عنوان برجسته ترین موسیقی متن بازی ویدیویی شناخته شده است. موسیقی در این بازی به صورت هماهنگ با روند بازی اجرا می شود و بسیاری از قطعات آن به صورت آواز پرندگان به عنوان صداهای پس زمینه خوانده می شود.

بازی جذاب Ben 10 Omniverse

Ben 10 Omniverse این بازی بر اساس مجموعه محبوب “Ben 10 Omniverse” الهام گرفته شده است و دارای ویژگی‌های منحصر به فرد زیر است:

انتخاب شخصیت

شما می توانید از بین شخصیت‌های متفاوت، شامل بن تن و دوستانش، برای مبارزه با دشمنان انتخاب کنید.

محیط های متعدد

بازی در محیط های مختلفی از جمله شهرها، مناطق خطرناک و زمین ها اتفاق می افتد که هر کدام چالش ها و موانع خاص خود را دارند.

معماها وچالش ها

بازی از معماها و چالش های آسان و سختی تشکیل شده که برای رسیدن به مرحله بعدی باید پشت سر گذاشته شوند. که ممکن است شامل باز کردن در/ طی کردن مناطق مخفی /یا حل مشکلات مربوط به توانایی های شخصیت ها باشد.

مبارزه با دشمن

شخصیت های بازی می توانند با دشمنان مختلف از جمله هیولاها، ربات ها و دشمنان فضایی وارد نبردهای هیجان انگیز شوند که هر کدام استراتژی ها و نقاط ضعف خود را دارند.

Ben 10 Pmniverse Game Download

Leave a comment