سرمایه گذاری دلاری یکی از انواع موفق و پرسود سرمایه‌گذاری در دنیا است. معمولا کشورهایی که نرخ پول ثابت ندارند و دائما با تورم و نوسانات اقتصادی روبه‌رو هستند، از این روش استفاده می‌کنند تا ارزش پول خود را حفظ کرده‌ و در بازه‌های زمانی مشخص به سود برسند. اگر اهل این نوع سرمایه‌‌گذاری باشید، مسلما یکی از دغدغه‌های شما انتخاب بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری است.

در ایران، اکثر سایت‌های سرمایه‌گذاری دلاری در حوزه‌ خرید و فروش ارز دیجیتال فعالیت می‌کنند؛ چرا که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، تتر و… یکی از روش‌های سودبخش کسب درآمد دلاری است.

ما قصد داریم در این مقاله‌ از دانشگاه کسب و کار به معرفی بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری در ایران بپردازیم و ده صرافی معتبر را به شما معرفی کنیم. تا پایان این‌ مقاله‌ همراه ما باشید تا با این سایت‌ها و ویژگی‌های‌ مهم آن‌ها آشنا شوید.

سرمایه‌گذاری یک روش خوب برای حفظ ارزش پول و کسب سود و درآمد در بلندمدت است. روش‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری‌ وجود دارد؛ با این‌حال بسیاری از اقتصاددانان عقیده دارند سرمایه گذاری دلاری روش سودمندتر و مفیدتری خصوصا در کشور ایران است. برخی از دلایلی که می‌تواند سرمایه‌گذاران را به این کار ترغیب کند به این ترتیب است:

• حفظ ارزش پول: سرمایه‌گذاری دلاری یکی از روش‌هایی است که می‌تواند ارزش پول شما را حفظ کند. کشورهایی که با تورم و نوسانات اقتصادی روبه‌رو هستند با خرید و فروش در انواع بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری می‌توانند مانع از روند کاهشی پول و درآمد خود شوند و حتی در بلندمدت به سود برسند.

•‌‌ سرمایه‌گذاری در بازارهای جهانی: بسیاری از سرمایه‌گذاران دوست دارند سرمایه‌ خود را در بازارهای مالی جهانی نیز وارد کنند و در سود و درآمد آن‌ها شریک شوند. این روش به آن‌ها کمک می‌کند همگام با قیمت‌های جهانی‌ دلار حرکت کنند و سود زیادی به دست آورند.

• ایجاد تنوع در روش‌های سرمایه‌گذاری: یکی روش‌های مهم سرمایه‌گذاری که می‌تواند ریسک ضرر و زیان شما را کاهش دهد، تنوع در روش‌های سرمایه‌گذاری‌ است. یعنی به‌جای اینکه فقط در بازار طلا سرمایه گذاری کنید، در بازارهای دلار، مسکن، ارز دیجیتال و بورس نیز وارد شده‌ و سرمایه‌‌گذاری‌‌ کنید. به این ترتیب اگر در یک بازار مالی ضرر کنید، سود با‌زار دیگر آن را جبران می‌کند و مانع از دست رفتن‌ کانل سر‌مایه‌ شما می‌شود.

انواع بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری

سایت‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری دلاری وجود دارد. برخی از این سایت‌ها سرمایه کاربران خود را در صندوق‌های مالی جهانی سرمایه‌گذاری می‌کنند و با توجه به مبلغ آن، سود کوتاه مدت یا بلندمدت می‌دهند. در برخی دیگر از این سایت‌ها میتوان سهام دلاری‌ خرید و از آن بازدهی ماهانه یا سالانه دریافت کرد.

اما یکی از بهترین روش‌ها برای سرمایه‌گذاری دلاری، خصوصا در ایران، خرید و فروش ارز دیجیتال است. ار‌ز دیجیتال نوعی پول الکترونیکی است که بسیار ارزشمند و گران‌بها است‌‌ و قدمت کمی دارد. شما با خریدوفروش این ارزها می‌توانید در بازار جهانی آن سرمایه‌گذاری کنید و با به‌کارگیری روش‌های مفید به سود و درآمد خوبی دست یابید.

معرفی 10 نمونه‌ بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری در ایران

تا این بخش از مقاله‌ دانشگاه کسب و کار با سرمایه گذاری دلاری و روش‌های آن آشنا شدید. از آن‌جا که یکی از راهکارهای مفید سرمایه‌گذاری دلاری در ارزهای دیجیتال، از طریق صرافی‌های آنلاین است، انتخاب یک صرافی خوب اهمیت زیادی دارد.

بر همین اساس، ما در این بخش به معرافی 10 سایت معتبر پرداختیم که میتوان آن‌ها را به عنوان بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری در ایران در نظر گرفت. سپس ویژگی‌ها و مزایا و معایب آن‌ها را بررسی کردیم تا به شما کمک کنیم انتخاب هوشمندانه‌تری داشته‌ باشید.

1.‌ سایت تهران اکسچنج

تهران اکسچنج یکی از صرافی‌های معتبر ایرانی است که دسترسی کاربران به مبادلات ارزهای دیجیتال را بدون محدودیت فراهم کرده‌ است. این صرافی فعالیت خود را از سال 1396 در حوزه‌ بلاک چین و تبادل و استخراج ارزهای دیجیتال آغاز کرد و طی 7 سال فعالیت، به تخصص و تبحر زیادی در این زمینه‌ دست یافت.

شما پس از ثبت‌نام در سایت تهران اکسچنج می‌توانید مبادله‌ و خرید و فروش ارز دیجیتال را آغاز کنید. در این سایت پیشنهادهای خوبی برای سرمایه‌گذاری به شما ارائه می‌شود که می‌تواند راهنمای خوبی در این مسیر باشد. تبادل سریع رمزارز، پشتیبانی 24 ساعته‌، امکان دسترسی به تاریخچه مبادلات و ارائه‌ بیش از 600 ارز‌ دیجیتال متنوع از جمله مزایای این صرافی آنلاین است. برای ورود به این‌‌ صرافی‌‌ به عنوان بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک ورود به صرافی آنلاین تهران اکسچنج

2. صرافی ارز دیجیتال اریترون

صرافی آنلاین اریترون یکی از سایت‌های معتبر برای سرمایه‌گذاری دلاری در ایران است. این سایت از یک تیم متخصص و حرفه‌ای در حوزه‌های مالی، امنیت و شبکه، بلاک‌چین و رمز ارز تشکیل شده‌ است که از سال 1398 تاکنون در این زمینه‌ فعالیت می‌کنند.

اریترون را میتوان تنها صرافی ارز دیجیتال ایرانی دانست که به صورت مستقیم به مارکت‌های جهانی متصل است و امکان ثبت سفارش در این مارکت‌ها را برای معاملات سنگین دلاری فراهم کرده‌ است‌‌. بنابراین اگر می‌خواهید سرمایه‌گذاری دلاری را آغاز کنید، صرافی اریترون یک پیشنهاد خوب برای شماست! برخی از ویژگی‌های این صرافی‌‌ شامل موارد زیر ا‌‌ست‌:

 • احراز هویت ساده و اتوماتیک و امکان واریز ریا‌‌لی تا سقف 15 میلیون در روز صرفا با وارد کردن‌‌ اطلاعات هویتی
 • پشتیبانی از بیش از 400 رمزارز دیجیتال
 • امکان انجام معاملات پیشرفته از طریق تعیین حد سود و زیان
 • امکان‌ تبدیل رمز ارزها به یکدیگر بدون نیاز به تبدیل ریا‌لی آن‌ها
 • ارائه‌ بالاترین سطوح امنیتی برای سرمایه و پول کاربران‌

لینک ورود به صرافی ارز دیجیتال اریترون

3. صرافی آنلاین سرمایکس

صرافی آنلاین سرمایکس را به راحتی میتوان در گروه بهترین سایت برای سرمایه گذاری دلاری در ایران معرفی کرد. این برند فعالیت خود را در سال 1391 با برنامه نویسی آغاز کرد. سپس در سال 1396 با نام “ارزجو” به حوزه‌ ارزهای دیجیتال وارد شد و در سال‌‌ 1400 با هدف ایجاد خدمات نوین در این حوزه، تحت عنوان برند “سرمایکس” به فعالیت خود ادامه داد.

صرافی سرمایکس هم‌اکنون یکی از بزرگترین و معتبرترین سامانه‌های ارز دیجیتال در ایران محسوب می‌شود. در این صرافی علاوه بر خرید و فروش ارز دیجیتال‌‌، امکان خریدوفروش کاربر به کاربر نیز وجود دارد که یک مزیت عالی محسوب می‌شود. برخی دیگر از مزایا و ویژگی‌های این‌‌ صرافی عبارت است از:

تبدیل سریع ارز به ارز با بهترین نرخ

مشاهده‌ وضعیت موجودی از طریق درگاه ارز دیجیتال

ارائه‌ 700 نوع رمزارز مختلف

6 سال سابقه‌ فعالیت به همراه 35 میلیون معامله انجام‌شده در صرافی سرمایکس

ارائه جدیدترین اخبار و تحلیل‌های تخصصی درباره‌ سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

برای ورود به صرافی سرمایکس به عنوان بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری، بر روی لینک زیر کلیک کنید.‌‌

ورود به صرافی آنلاین سرمایکس

4. معرفی سایت سرمایه گذاری دلاری ارزیپتو

ارزیپتو یک پلتفرم برای مبادله‌ ارزهای دیجیتال است که میتوان در آن سرمایه‌گذاری دلاری کرد. در این صرافی بیش از 400 رمز ارز وجود دارد که تنوع خوبی برای سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود. شما می‌توانید از طریق وارد کردن‌ شماره موبایل یا ایمیل خود، در این سایت حساب باز کنید و سپس با احراز هویت سریع و آسان، معامله‌ را آغاز نمایید.

در سایت ارزیپتو یک آکادمی تخصصی وجود دارد که در آن خدمات متنوعی ارائه می‌شود. در این بخش بیش از 70 مقاله‌ آموزشی در دسته‌بندی مفاهیم بنیادی – اقتصادی، بلاکچین، بیت کوین و آلت کوین وجود دارد. علاوه بر این، داشتن‌ کیف پول اختصاصی، ارائه‌ جدیدترین اخبار بازار ارز دیجیتال و امکان دانلود اپلیکیشن اختصاصی صرافی از دیگر مزایای مهم ارزیپتو به عنوان بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری در ایران است.

لینک ورود به صرافی آنلاین ارزیپتو

5. صرافی آنلاین ارزینجا

ارزینجا پلتفرم معاملاتی و آموزشی جامع در حوزه‌ ارز دیجیتال است که فعالیت خود را از سال 1396 با هدف خدمت‌رسانی و بی‌نیاز ساختن‌ کاربران ایرانی از پلتفرم‌های خارجی آغاز‌ کرد. شما در این صرافی می‌توانید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در سریع‌ترین و امن‌ترین بستر معاملاتی و با کارمزد بسیار پایین معامله کنید. برخی از ویژگی‌های مهم سایت صرافی ارزینجا عبارت است‌ از:

• ارائه‌ بیش از 400 رمز ارز متنوع

•‌ ارائه‌‌ پکیج‌های جامع آموزش ارز دیجیتال به صورت کاملا رایگان و کاربردی

• امکان ارزیابی و مقایسه‌ قیمت‌ها و تعرفه خرید و فروش انواع ارز دیجیتال

•‌ تامین امنیت حساب کاربران و اطلاعات تراکنش‌ها از طریق رمزنگاری

•‌‌ امکان خرید و فروش و ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن همراه با پشتیبانی رایگان

اگر قصد دارید از طریق صرافی ارزینجا به سرمایه‌گذاری دلاری بپردازید، می‌توانید با کلیک بر لینک زیر وارد این سایت شوید و فرایند ثبت‌نام خود را آغاز کنید.

لینک ورود به صرافی آنلاین ارزینجا

6. اکسکوینو؛ از بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری در ایران

اکسکوینو را میتوان یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال و بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری در ایران دانست. این صرافی فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرد و اکنون در تلاش است یک محیط تخصصی، دوستانه و قابل اعتماد برای انجام معامله‌ در بازار جهانی ارز‌ دیجیتال را برای کاربران خود فراهم کند.

فرایند ثبت‌نام و احراز هویت در این سایت آسان است و در کمتر از 5 دقیقه صورت می‌گیرد. این صرافی دانش بنیان تاکنون رضایت بسیاری از کاربران ایرانی را جلب کرده‌ و با ارائه‌ این خدمات و امکانات به یکی از بهترین سایت‌های سرمایه‌گذاری دلاری در ایران تبدیل شده‌ است:

 • ارائه‌ بیش از 250 ارز دیجیتال همراه با بررسی قیمت دلاری و ریالی آن‌ها
 • امکان بررسی قیمت‌ها از طریق نمودار جهانی و آمار اکسکوینو مارکت
 • امکان دریافت 10 برابر اعتبار دارایی برای سرمایه‌گذاری و خرید و فروش در صرافی اکسکوینو
 • طرح صندوق مشارکت استخر رمزارزی به شرط داشتن‌ حداقل 1000 دلار در قالب رمزارز

لینک ورود به صرافی آنلاین اکسکوینو

7. معرفی صرافی راستین

راستین یکی دیگر از صرافی‌های آنلاین است که ما در این مقاله‌ از دانشگاه کسب و کار به شما معرفی می‌کنیم. این صرافی با چندین سال تجربه‌ فعالیت در حوزه‌های مختلف ارز دیجیتال، بلاکچین و بازارهای مالی جهانی، در گروه بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری در ایران قرار می‌گیرد. برخی از ویژگی‌های این صرافی عبارت است از:

 • تنوع رمزارزها در بیش از 200 ارز دیجیتال
 • دریافت کمترین کارمزد و امکان معامله 100 بدون کارمزد‌!
 • امنیت کیف پول اختصاصی
 • پشتیبانی 24 ساعته‌
 • ارائه‌ اخبار و مقالات آموزشی در صرافی راستین

برای ورود به صرافی آنلاین راستین، ابتدا باید شماره موبایل خود را وارد کنید تا ثبت ‌نام شما انجام شود. سپس با وارد کردن‌ اطلاعات لازم، در کمتر از 5 دقیقه‌ احراز هویت کنید. برای ثبت‌نام‌‌ در صرافی راستین، می‌توانید با کلیک بر گزینه‌ زیر وارد سایت آن شوید.

ورود به صرافی آنلاین راستین

8. صرافی آنلاین ایکس نوین

شرکت سهامی خاص داد و ستد فناوران پارس نو‌‌ین (ا‌یکس نو‌ین) از سال 1396 با طراحی دو پلتفرم جهت خرید و فروش رمز ارزها فعالیت خود را آغاز کرده‌ است. تیم ایکس نوین دارای بیش از 30 پرسنل برای پشتیبانی و احراز هویت به صورت 24 ساعته‌ و چندین نیرو جهت توسعه فنی و زیرساخت وب و اپلیکیشن می‌باشد.

تاکنون بیش از 400 هزار معامله‌ موفق در این صرافی انجام شده‌ و با وجود 120 هزار کاربر فعال، آن را به بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری در ایران تبدیل کرده‌ است. در صرافی ایکس نوین حدود 300 رمزارز متنوع برای خرید و فروش وجود دارد. برخی دیگر از امکانات مهم این صرافی عبارت است‌ از:

← خرید و فروش بسیار آسان و اتوماتیک

←عضویت و احراز هویت سریع

← امکان مشاهده‌ نرخ لحظه‌ای ارزها در سایت و اپلیکیشن صرافی

←دعوت از دوستان و دریافت‌ جایزه در ازای معامله موفق (برای هر دو طرف)

← انتشار اخبار و مطالب آموزشی به صورت روزانه در سایت

←امکان دانلود اپلیکیشن اختصاصی صرافی و پرداخت آنلاین در آن

لینک ورود به صرافی ایکس نوین

9. صرافی ارز دیجیتال فرهاد اکسچنج

فرهاد اکسچنج یک صرافی معتبر و قدیمی در زمینه‌ تبادل ارزهای الکترونیک و دیجیتال محسوب می‌شود. این صرافی در سال 1383 تاسیس شد و اکنون با ارائه‌ خدمات به‌روز برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، تلاش می‌کند محیط امن و مطمئنی برای کاربران خود فراهم کنند.

در بخش «بازارهای کلاسیک» این سایت بخش‌هایی تحت عنوان تبدیل سریع، بازار سنتی پایاپای، پرداخت نقدی و امکان انتقال دارایی مالی از طریق بانک وجود دارد. در بخش‌ «بازارهای‌‌ جدید» نیز بازار اسپات وجود‌ دارد‌ که شما در آن می‌توانید کریپتوها را تنها با یک کلیک خریداری کنید. علاوه بر این‌، می‌توانید‌‌ معاملات مارجین انجام دهید و بازار NFT و فیوچرز ایجاد کرده‌‌ و در آن‌ها معامله کنید.

طراحی اپلیکیشین اختصاصی، تحلیل تکنیکال الیوت، ارائه‌ ربات تلگرام و کارمزد پایین از دیگر امکانات این صرافی آنلاین است که آن را از سایر صرافی‌ها متمایز می‌کند. برای ورود به این صرافی پیشرفته‌ و آغاز معامله در آن، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک ورود به صرافی فرهاد اکسچنج

10. سایت سرمایه گذاری دلاری فینیکس

فینیکیس یکی دیگر از صرافی‌های آنلاین است که در دسته‌ بهترین سایت برای سرمایه گذاری دلاری در ایران قرار می‌گیرد. نام فیینیکس از یک پرنده اسطوره‌ای گرفته‌ شده‌ که نمادی از برخاستن‌ از خاکستر و تولد دوباره محسوب می‌شود. بنیانگذاران این صرافی عقیده دارند که: همان‌گونه که کارت‌های بانکی فضای سنتی خریدوفروش با سکه و اسکناس را دگرگون کرده‌‌ است، ارزهای دیجیتال هم دنیای مالی را دچار تغییر و تحول اساسی می‌کنند.

کاربران در صرافی فینیکس می‌توانند در دو بازار پایه ریا‌لی و دلاری به خرید و فروش بپردازند. برخی دیگر از امکانات این صرافی آنلاین عبارت است از:

 • امکان مشاهده‌ لحظه‌ای قیمت‌ها
 • ابزارهای تحلیل نمودار
 • ماشین حساب ارز دیجیتال برای بررسی دقیق سود و زیان معاملات
 • عدم پرداخت کارمزد برای معامله‌هایی با حجم بالا
 • خرید امن و مطمئن انواع رمزارزها و…

برای بهره‌مندی از این امکانات و معامله سریع و آسان در صرافی فینیکس، از طریق لینک زیر وارد این سایت شوید.

لینک ورود به صرافی فینیکس

سخن پایانی

سرمایه‌گذاری دلاری نوعی سرمایه‌گذاری بر اساس دلار و ارزهای دیجیتال است که ارزش و اعتبار بیشتری نسبت به سایر بازارهای مالی در دنیا دارد. بسیاری از سرمایه‌گذاران به دلایلی مانند حفظ ارزش پول یا ایجاد تنوع در سبد سرمایه گذاری خود از این روش استفاده می‌کنند و از طریق آن به کسب درآمد می‌پردازند.

یکی از روش‌های سرمایه‌‌‌‌ گذاری دلاری معامله در بازار ارز دیجیتال از طریق صرافی‌‌‌های آنلاین‌‌ است. با توجه به گسترش صرافی‌های آنلاین، انتخاب بهترین سایت سرمایه گذاری دلاری در ایران تا حدودی دشوار است. یک صرافی معتبر باید امنیت حساب و تراکنش‌های کاربران خود را حفظ کند، تنوع بالایی داشته‌ باشد و کارمزد زیادی برای خرید و فروش دریافت نکند.

با توجه به این ویژگی‌ها ما در این مقاله‌ از دانشگاه کسب و کار به معرفی 10 صرافی معتبر برای سرمایه‌گذاری دلاری در ارز دیجیتال پرداختیم و ویژگی‌های آن‌ها را شرح دادیم. نظر شما درباره این روش سر‌‌مایه‌گذاری چیست؟ اگر تاکنون از این سایت‌ها استفاده کرده‌اید، نظرات ارزشمند خود را درباره‌ آن‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *