آیا بهشتی زیباتر از ازمیر برای زندگی می شناسید؟

دو دهه از تمرکز ترکیه بر شهر ازمیر می گذرد. هدایت سرمایه گذاری ها و توجه ویژه به موضوع اقامت و تابعیت ازمیر به عنوان الگویی زیبا برای ترکیه در دستور کار دولتمردان ترکیه قرار دارد. به طور خلاصه، برای نشان دادن ترکیه ای مدرن و با فضیلت، ازمیر الگوبرداری شد و نه تنها به ایرانیان، بلکه به تمام جهان ارائه شد. حالا که با انگیزه های اولیه برای زندگی و ماندن در این ابرشهر رویایی روبرو هستیم، چرا جزو پیشگامان نباشیم.

چرا ازمیر انتخاب ما برای مهاجرت است؟

امنیت، زیبایی، مدرنیته، سبک اروپایی، استقلال سیاسی، سطح اجتماعی بالا و توسعه شهری فوق مدرن در کنار طبیعت بکر مدیترانه ای بهشتی را در یک ساعت از شما به ارمغان می آورد. من و شما ساکن ایران می توانیم با هر پایتختی به ازمیر مهاجرت کنیم. چرا می گوییم مقداری سرمایه؟ زیرا می توانید در این شهر کسب و کارهای مختلفی راه اندازی کنید. حمایت قانونی و تسهیل سرمایه گذاری در این شهر، قوانین مالیاتی عادلانه و آداب و رسوم قانونی کوتاه و ساده، سرمایه گذاران را از سراسر جهان به این منطقه با آب و هوای خوب جذب کرده است.

شهر ازمیر در ترکیه دارای آب و هوای متعادل و دلپذیر است. این شهر سرمای سوزان آنکارا را ندارد، شارجه با بادهایش آنتالیا و آلانیا را برده است و برف و باران استانبول را ندارد. ازمیر یا همان مر شهری که تاریخچه آن به زنان آمازون و اسکندر مقدونی بازمی گردد، شهری زیبا با سواحل رویایی و هزینه کمتری برای زندگی در مقایسه با شهرهای دیگر ترکیه است. جالب است بدانید که ازمیر دروازه ترکیه به اروپا است. در نتیجه اگر این شهر را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب کرده باشید، زندگی خود را با فرهنگ مدیترانه ای آغاز خواهید کرد. کسانی که ازمیر را انتخاب کرده اند، از جمله ما، در یک محیط کاملاً توسعه یافته هستند. ما زندگی می کنیم. سالانه میلیون ها گردشگر ترک و خارجی از این شهر دیدن می کنند که هر کدام فرهنگ متفاوتی دارند.

آیا ازمیر برای تحصیل فرزندان ما مناسب است؟

تحصیل در ازمیر در واقع تحصیل در نسخه لایت اروپاست. مدارس و کالج های مدرن اروپایی با سطح علمی قابل قبول اروپایی و شرایط ویژه شرکت توران ازمیر برای بورسیه دلیلی برای تحصیل فرزندانمان باقی نمی گذارد. در هر مقطع تحصیلی، از مقطع ابتدایی تا دانشگاه، فرصتی برای تحصیل با کیفیت بهتر در ازمیر وجود دارد.

آیا حضور در ازمیر خطرناک است؟

شاید چه کسی می تواند تضمین کند؟ پاسخ ما این است که مهمان توریستی ازمیر باشیم. در صورت خرید هر یک از محصولات توران ازمیر شما و اعضای خانواده مهمان ما خواهید بود. نه اینکه سود ما یک رویا باشد. واقعیت این است که این آغاز پیوستن به خانواده بزرگ توران ازمیر است. دلمان برای اعضای خانواده مان تنگ شده است.

درباره توران ازمیر زیاد می شنویم

به عنوان یک فرد موفق، شما در زمینه ای متخصص هستید که به ما مربوط نیست. و البته ما در ازمیر متخصص هستیم. به همین دلیل نام ما توران ازمیر است. شرکت توران ازمیر دو دهه است که بصورت جذاب و با افتخار در خدمت شما عزیزان است. جامعه ما آنقدر رشد کرده که دیگر نمی توانیم قوی باشیم. دامنه فعالیت ما برابر با نیاز فارسی زبانان ازمیر است. توران ازمیر تمامی مجوزها و گواهینامه هایی که برای اقدامات قانونی در سطح ترکیه لازم است را دریافت کرده است، برای ما بسیار جذاب است که مشتریان پس از دریافت استعلام به ما مراجعه کنند. کار بسیار دلپذیرتر خواهد بود.

توران ازمیر گروه مشاوره ای است که در سال 1395 با هدف سهولت زندگی برای ایرانیان مقیم ازمیر ترکیه، ارائه خدمات اقامتی و سرمایه گذاری به هموطنان عزیز را آغاز کرد. خدمات مجموعه توران ازمیر ما تمامی نیازهای شما را از لحظه تصمیم به مهاجرت تا اقامت در شهر زیبای ازمیر پوشش می دهد.

چگونه شروع کنیم؟

پیشنهاد می کنیم ابتدا تماس بگیرید. پشت این خط، همکاران توران ازمیر به زبان فارسی و با لحنی دوستانه مشاور شما خواهند بود. شاید فرصت های بهتری برای حضور در ازمیر وجود داشته باشد، جایی که ارتباط با مشاور می تواند مفید باشد. قدم بعدی می تواند سفر به ازمیر باشد، البته شما می توانید در این سفر مهمان ما باشید. سایر موضوعات با توران ازمیر است. اخذ اقامت و تابعیت ترکیه، افتتاح حساب بانکی، مهاجرت تحصیلی، خرید خانه و آپارتمان، رهن و اجاره ملک، دادگاه و جنایی، ازدواج و طلاق و …. همچنین اگر قصد گردشگری در ازمیر را دارید توران ازمیر از دریافت بهترین پروازها و هتل های ازمیر گرفته تا صرافی و ارز دیجیتال در کنار شماست.

ما تصمیم گرفتیم

شاید اینجا و سایت مردم خیلی جای بحث نداشته باشه. بهتر است به سایت توران ازمیر سر بزنید و مطالب جالب تری را بررسی کنید. ممکن است برای تصمیم گیری به اطلاعات بیشتری نیاز داشته باشیم. این سایت منبع بسیار مفیدی است. منتظر شما هستیم: www.TuranIzmir.com

Leave a comment