شرلوک (لاک سیم پیچ) که به عنوان لاک ثانویه نیز شناخته می شود. از جمله لاک هایی است که روی کویل ها، ترانسفورماتورها، دینام ها و سایر وسایل و قطعات الکترونیکی و الکتریکی استفاده می شود.

در بازار پامنار تهران چندین نمایندگی عایق حرارتی شرلوک وجود دارد که در زمینه تولید و پخش ورنی سیم پیچ، حلال شرلوک، چسب عایق کویل، اسپری شرلوک و چسب شرلوک فعالیت دارند.

برای اینکه بدانید شرلوک و عایق حرارتی را از کجا بخریم؟ یا از کدام نمایندگی معتبر در پامنار بازار تهران؟ لطفا ادامه مقاله را از دست ندهید.

نمایندگی شرلوک و فروش عایق حرارتی در تهران

دلیل استفاده و ساخت کویل ها و عایق های حرارتی شرلوک این است که فضای کمتری نسبت به سیم معمولی اشغال می کنند. آنها همچنین می توانند گرمای بیشتری را تحمل کنند.

فروشنده های متعددی در بازار پامنار تهران هستند که وظیفه فروش شرلوک و عایق های حرارتی را بر عهده دارند.

ایران سیم لاک یکی از نمایندگان معتبر در بازار است که از مواد اولیه مرغوب با استفاده از تکنولوژی و تجربه روز و دانش فنی برای عرضه محصولاتی مانند عایق های حرارتی شرلوک و سیم لاکی استفاده می کند.

همچنین این نمایندگی عایق حرارتی و انواع سیم ورنی با برندهای معتبر شرلوک پالج وایر شرلوک پرشیا لاک وایر لاکی راما وایر لاکسیم و زاگرس وایر فارس وایر قفل و الکترو وایر در پامنار تهران به فروش می رساند.

عوامل موثر بر هزینه شرلوک و عایق حرارتی سیم لاکی

کویل شرلوک از مواد مختلفی ساخته شده است که هر کدام خواص و ویژگی های متفاوتی دارند. به همین دلیل هزینه سیم پیچ شرلوک نیز به عوامل مختلفی از جمله: نوع شرلوک، قطر سیم، برند و مغازه بستگی دارد.

هزینه عایق سیم میناکاری شده نیز بسته به مواردی مانند: نوع عایق، مقاومت حرارتی، ضخامت، استاندارد و میزان خرید متفاوت خواهد بود.

بنابراین بهتر است برای اطلاع از قیمت روز انواع شرلوک و عایق حرارتی و سوالاتی که در هنگام خرید همان محصولات نگران شماست با واحد مشاوره و فروش محصولات مفتول لاکی تماس حاصل فرمایید زیرا به شما پاسخ خواهند داد.

انتخاب عایق شرلوک و حرارتی مناسب

عایق شرلوک و سیم لاکی برای پوشش سیم ها، کانکتورها یا اتصالات الکتریکی استفاده می شود.

اگر درگیر انتخاب و بررسی انواع شرلوک و عایق حرارتی هستید، باید مواردی مانند: نوع کاربرد سیم روکش دار، دما، رسانایی حرارتی شرلوک و مقدار مقاومت آن را در نظر بگیرید.

همچنین ذکر شد که چندین نماینده فروش شرلوک و عایق حرارتی در بازار پامنار تهران فعال هستند که هر کدام محصولاتی از جمله: وارنیش سیم پیچ، حلال شرلوک، چسب عایق سیم پیچ، اسپری شرلوک و چسب شرلوک آنها تنوع با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی را ارائه می دهند.

بنابراین برای بررسی قیمت باید فاکتورهایی مانند: نوع شرلوک، نوع عایق، ضخامت، میزان خرید، برند و فروشگاه را در نظر بگیرید.

در نهایت امیدواریم این مطالب به شما در خرید محصولات سیم روکش دار و عایق حرارتی از بهترین نمایندگی و پخش کننده عایق حرارتی شرلوک در پامنار تهران کمک کند.