در تمام این مدت کار شما در بازار سنتی فروخته شده است. تحصیلات دانشگاهی شما ربطی به برنامه نویسی ندارد. شما مدیری هستید که زمان زیادی برای ساختن سایت ندارید.

شما یک خانم خانه دار هستید که کدنویسی بلد نیستید. اما در عین حال می خواهید صاحب یک سایت شوید.

طبیعی است که هیچ یک از شما چیزی در مورد کدنویسی طراحی وب سایت نمی دانید. چون اصلا به تو مربوط نبود. شما هرگز برای یادگیری آن اهمیت نداشتید. شاید به همین دلیل شما به مرز داشتن سایت رسیده اید. چون نگران مدیریت و کار با آن بودید.

داشتن یک سایت حتی بدون مهارت های خاصی مانند کدنویسی حق شماست. بنابراین می توانید به راحتی و بدون کمک برنامه نویس سایت خود را مدیریت کنید. برای ویرایش بخشی از سایت، نیازی نیست که به دنبال طراح باشید و هزینه زیادی صرف کنید.

ما همه این نگرانی ها را درک می کنیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در مورد طراحی وب بدون کدنویسی صحبت کنیم. زیرا مطمئنا شما هم می خواهید یک وب سایت آماده داشته باشید. سایتی آماده که می توانید مطالب یا محصول خود را در آن قرار دهید و بدون دغدغه به فروش برسانید.

برای اینکه با روش ها و اصول سئو آشنا شوید و بتوانید آنها را در سایت های فروشگاهی خود دنبال و اعمال کنید به یک راهنما و متخصص در این زمینه نیاز دارید، سایت های زیادی در این زمینه وجود دارند که می توانند به شما کمک زیادی کنند. .

در این زمینه بهتر است به وب سایت های معتبر و باتجربه مانند: novin, newseo, websima, janbalaghi مراجعه کنید تا بتوانید سئو را از ابتدا یاد بگیرید و گام بلندی در جهت موفقیت در کسب و کار خود بردارید.

طراحی سایت بدون کد نویسی

ساخت سایت بدون کدنویسی هم امکان پذیر است!

شاید با اطلاعاتی که دیگران به شما داده اند، تصور کرده باشید که ایجاد یک وب سایت فرآیندی دشوار و پیچیده است. به عنوان مثال، شما باید نحوه کدنویسی را بدانید.

ممکن است بارها راه اندازی سایت خود را به دلیل ترس از سختی آن به تعویق انداخته باشید. اما برای اینکه خیالتان راحت شود، راهی برای ایجاد وب سایتی وجود دارد که نیازی به کدنویسی ندارد، چی؟!

شاید بگویید خب، ما طراحی سایت را به یک شرکت واگذار می کنیم. سپس سایت تمام شده را تحویل می دهیم. بله، این روش نیز آسان است.

اما چگونه می توان فهمید که در حین کار با سایت با مشکل مواجه نخواهید شد؟ یا در مورد قسمت هایی از آن نظر خود را تغییر ندادید؟ بنابراین باید فرد مناسب را برای رفع مشکل یا ویرایش آن پیدا کنید و برای آن هزینه پرداخت کنید.

پس یا باید تمام مسئولیت طراحی وب سایت را خودتان به عهده بگیرید یا می توانید با صرف هزینه آن را به دیگران بسپارید.

امروزه خوشبختانه به لطف وجود سایت سازها و فروشگاه ها این کار به آسانی هر چه بیشتر شده است. بنابراین حتی اگر تجربه یا دانش برنامه نویسی ندارید، می توانید سایت خود را ایجاد کرده و آن را مدیریت کنید.

اجازه دهید به طور خلاصه بگوییم که یک فروشگاه یا سازنده سایت چیست:

فروشگاه ساز / سایت ساز یک سیستم آماده است که با آن می توانید به راحتی و بدون کدنویسی سایت خود (شخصی، فروشگاهی و …) را ایجاد، ویرایش و مدیریت کنید.

یکی از این سایت سازها طراحی سایت محمد جانبلاغی است. اگرچه برای ایجاد سایت نیازی به کدنویسی ندارید، اما باز هم تیم پشتیبانی طراحی سایت محمد جانبلاغی به صورت 24 ساعته در دسترس است. کار با سایت های طراحی سایت محمد جانبلاغی مانند آب آشامیدنی است. با این حال، با هر سوال یا مشکلی که ممکن است با آن مواجه شوید، تیم پشتیبانی طراحی سایت محمد جانبلاغی مشکلات شما را حل خواهد کرد.

احتمالا هنوز سوالات زیادی در مورد طراحی سایت محمد جانبلاغی و سازنده فروشگاه دارید. ما به همه آنها پاسخ می دهیم.

مزیت طراحی سایت با محمد جانبلاغی چیست؟

احتمالاً بزرگترین دغدغه شما در حال حاضر یافتن راهی برای طراحی سایت و سفارش وب سایت [ تلفنی و آنلاین ] است. چون خیال شما را راحت کرده ایم.

اما این تنها دلیلی نبود که طراحی سایت محمد جانبلاغی را پیشنهاد دادیم. زیرا احتمالاً راه‌های دیگری نیز وجود دارد که به شما احساس راحتی می‌کند. پس اصلا چرا طراحی سایت محمد جانبلاغی؟

اگرچه سادگی کار با طراحی سایت محمد جانبلاغی یکی از بزرگترین مزیت های آن است، اما به همین جا ختم نمی شود. ما دلایل دیگری برای این پیشنهاد داریم:

  • پشتیبانی 24 ساعته در اختیار شماست
  • طراحی سایت کاملا ریسپانسیو است (در هر دستگاهی مانند موبایل و تبلت به خوبی نمایش داده می شود)
  • قالب های سایت زیادی موجود است
  • امکان لینک دادن به صفحه اینستاگرام شما وجود دارد
  • سایت های ساخته شده با آن سرعت بالایی دارند
  • امنیت سایت ها در سطح بالایی تضمین می شود و اطلاعات شما در سایت هر 6 ساعت یکبار آرشیو می شود.

بنابراین با کمک طراحی سایت محمد جانبلاغی به هدف خود یعنی ایجاد یک وب سایت بدون کدنویسی دست خواهید یافت و چیزهای ارزشمند دیگری را به دست خواهید آورد. پیشنهاد می کنیم مقاله روشی آسان برای ایجاد وب سایت را نیز مطالعه کنید.

خوب، حالا که می دانیم طراحی سایت محمد جانبلاغی متناسب با نیاز شماست، بیایید ببینیم چگونه باید سایت خود را با کمک آن راه اندازی کنیم.

مراحل ایجاد سایت بدون کد نویسی

به شما اطمینان دهیم که با این روش در عرض یک ساعت صاحب سایت خواهید شد. برای درک بهتر مراحل و باور اینکه طراحی وب سایت بدون کدنویسی به بهترین شکل ممکن امکان پذیر است، با ما همراه باشید.

1. یک سایت آزمایشی ایجاد کنید

اولین قدم ایجاد یک سایت تست در طراحی سایت محمد جانبلاغی است. فقط به صفحه ایجاد وب سایت بروید. آیا یک وب سایت یا یک فروشگاه آنلاین می خواهید؟ هر دو گزینه پیش روی شماست.

هنگامی که یکی از این دو را انتخاب می کنید، فقط باید یک شماره تلفن و یک نام ساختگی برای سایت خود ثبت کنید. با ورود به وسط سایت، چندین فیلم آموزشی را مشاهده می کنید که به طور کامل شما را راهنمایی می کند که چه کاری انجام دهید.

با این حال، هر گونه سوالی که ممکن است داشته باشید می توانید به پشتیبانی (بلیت یا تماس) هدایت شوید. اکنون یک سایت آزمایشی دارید که می توانید از آنجا شروع کنید

روی صفحه قالب سایت کلیک کنید. کدام قالب را دوست دارید؟

3. زمان فعال سازی سایت است!

سایتی که اکنون دارید فقط به مدت 7 روز متعلق به شماست. برای تبدیل شدن به مالک دائمی سایت، باید آن را فعال کنید. در همان کنترل پنل، چندین گزینه برای انتخاب را مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال، سایت کوچک، سایت بزرگ; یا یک فروشگاه کوچک، استاندارد و پیشرفته. کدام یک برای شما مناسب است، انتخاب کنید و هزینه آن را بپردازید. (از کارشناسان مشاوره بخواهید)

پس از فعال سازی می توانید آدرس یا دامنه سایت را انتخاب کنید. آدرسی که فقط متعلق به شماست و مردم برای یافتن شما از آن استفاده می کنند. انتخاب و ثبت دامنه را در یک سری مقالات جامع توضیح داده ایم.

4. محصول و محتوای خود را در سایت منتشر کنید

چه سایتی می خواستی؟ وب سایت شخصی؟ شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی؟ یا مغازه؟

حالا وقت آن است که محتوا و محصول خود را در سایت قرار دهید. شما از اول هم همین برنامه را داشتید. اگر سایت شما فروشگاهی است، محصولات و توضیحات هر کدام را در سایت وارد کنید.

همچنین می توانید مطالب مرتبط با محصول و کسب و کار خود را در قسمت وبلاگ بنویسید. یا اگر سایت شخصی دارید هر محتوایی که می خواهید در سایت وارد کنید. به عنوان مثال، داستان خود را بنویسید، مطالب مفید و کاربردی را در وبلاگ منتشر کنید، خدمات و کسب و کار خود را معرفی کنید.

طراحی سایت سفارشی با کدنویسی یا حتی ساخت سایت وردپرس احتمالا بیش از دو هفته طول می کشد. اگر طراحی را به یک شرکت یا متخصص بسپارید. اگر می خواهید خودتان این کار را انجام دهید، فقط آموزش بیش از 3 هفته طول می کشد.

پیشرفت در کسب و کار با محمد جانبلاغی

با تمام موارد گفته شده، ما سعی کرده ایم به شما بگوییم که طراحی سایت در کنار یادگیری سئو چقدر اهمیت دارد، بنابراین اگر می خواهید به آینده ای پر از موفقیت برای کسب و کار خود دست یابید، بهتر است به همه موارد بالا توجه کنید و آن را دنبال و اعمال کنید.

محمد جانبلاغی مدرس سئو سایت و طراحی سایت با چندین سال سابقه می تواند در این زمینه به شما کمک کند و تمام تجربیات کسب شده خود را در اختیار شما قرار دهد پس اگر به دنبال پیشرفت در کسب و کار خود هستید به این وب سایت مراجعه کنید. فراموش نکن.

Leave a comment