BingX، یکی از صرافی های معروف ارزهای دیجیتال، با آن شریک شده است AstraBit، یک ابزار تجارت الگوریتمی خودکار و مدیریت نمونه، راه اندازی شده است. این ادغام تعهد BingX به بهبود کارایی و موفقیت تجارت خودکار ارزهای دیجیتال را نشان می دهد. با استفاده از قابلیت‌های پیشرفته Strabit، کاربران BingX به منابع منحصربه‌فردی دسترسی پیدا می‌کنند که به آنها اجازه می‌دهد تا به راحتی و با دقت استراتژی‌های معاملاتی خودکار را پیاده‌سازی کنند.

AstraBit با ترکیب هوش مصنوعی/ یادگیری ماشینی و زیرساخت، به یک نرم افزار پیشرفته تبدیل می شود که می تواند بر اساس نیازهای شما سفارشی شود و برای شخصی سازی شدید سازماندهی شود. ویژگی پیشرفته ربات بازرگانی Strabit به کاربران این امکان را می دهد تا فعالیت های تجاری خود را بر اساس پارامترهای ترجیحی خود خودکار کنند. علاوه بر این، بازار استراتژی های معاملاتی AstraBit به کاربران اجازه می دهد تا استراتژی های از پیش ساخته شده توسط معامله گران با تجربه را کشف و استفاده کنند و به آنها اجازه می دهد این استراتژی ها را در عرض چند ثانیه راه اندازی کنند.

Strabit معتقد به الهام بخشیدن و ساده کردن فضای دارایی دیجیتال با ساختن یک سیستم مدیریت نمونه و مبتکرانه تجارت خودکار ایمن است. راه حل ساده آن با یک کلیک تجزیه و تحلیل دقیق تر، سودآورترین تجارت پشته ها و سرمایه گذاری ها، و مدیریت بهتر سبد سهام را از طریق داشبورد کاربرپسند Strabit ارائه می دهد، که دسترسی به فضای رمزنگاری تقسیم شده به اجزای جداگانه را فراهم می کند.

مشارکت بین BingX و Strabit در راستای تعهد BingX برای الهام بخشیدن و ساده کردن فضای دارایی دیجیتال است. صرف نظر از سطح تجربه کاربران، BingX فرصت های ارزشمندی را برای بهبود درک بازار و بهبود استراتژی های معاملاتی ارائه می دهد. BingX با همکاری با نرم افزارهای پیشرفته ای مانند Strabit، کاربران خود را قادر می سازد تا تصمیمات تجاری آگاهانه ای اتخاذ کنند.

الویسکو کارینگتون، برامیت، مدیر روابط عمومی و ارتباطات BingX، این ادغام را برجسته کرد و گفت: “در BingX، ما همیشه در تلاش هستیم تا راه حل های معاملاتی نوآورانه و پیشرفته تر را به کاربران خود ارائه دهیم. با ادغام با Strabit، تجربه معاملات ارزهای دیجیتال را از نظر ویژگی‌های آن بهبود می‌بخشیم. ادغام بین شرکت قدرتمند BingX و فناوری Strabit به کاربران ما این امکان را می دهد تا از فرصت های معاملاتی خود نهایت استفاده را ببرند و به موفقیت بیشتری در بازار ارزهای دیجیتال پویا دست یابند. این مشارکت در راستای تعهد ما برای ارائه عملکرد برتر و پیشرفت در صنعت است.

با توجه تبادل BingX

BingX یک صرافی شناخته شده است که خدمات معاملاتی نقدی، آتی، کپی و مشتقات را در بیش از 100 کشور و منطقه در سراسر جهان با بیش از 5 میلیون کاربر ارائه می دهد. BingX همچنان کاربران خود را با معامله گران واجد شرایط به روز می کند و همچنان راهی ایمن و نوآورانه برای تجارت ارائه می دهد.

Leave a comment