تیزر تبلیغاتی یکی از روش‌های بازاریابی دیجیتال است که جزو موثرترین و پرطرفدارترین ابزارهای تبلیغاتی در دنیای امروز محسوب می‌شود. این روش با استفاده از ویدئوهای جذاب و مفهومی، باعث بوجود آمدن حس کنجکاوی در مخاطبان شود و همین حس باعث بالاتر رفتن آمار بازدید تیز تبلیغاتی می‌شود.

بنابراین هرچه میزان خلاقیت و جذابیت ویدئو تبلیغاتی بالاتر باشد، می‌توانند در کوتاه‌ترین مدت‌ها میلیون‌ها بازدید کسب کنند و می‌توانند باعث افزایش قابل توجه ترافیک وب‌سایت‌ها شوند. همچنین این ویدئوها می‌توانند نقش بسیار موثری در جذب مخاطبان و افزایش فروش داشته باشند.

استفاده از تیزرهای تبلیغاتی در دنیای امروز، یکی از بهینه‌ترین روش‌های تبلیغاتی است که به سرعت به شیوه‌ای جامع و گسترده برای ارتقای کسب و کار تبدیل شده است. این تکنیک به شما این امکان را می‌دهد تا با تولید ویدئوهای جذاب و خلاق، بازار هدف خود را به بهترین شکل ممکن هدایت کرده و به مخاطبان خود پیام‌های موثری ارائه دهید.

حال با توجه به تغییرات رو به رشد در عرصه تبلیغات، تیزرهای تبلیغاتی به عنوان یک ابزار قدرتمند و بی‌نظیر، در جذب توجه مخاطبان و افزایش فروش و اعتبار برند، نقش بسیار حیاتی دارند.

بنابراین ما در دانشگاه کسب و کار تصمیم گرفت تا یک محتوای بسیار قوی در خصوص تیزر تبلیغاتی برای شما تهیه کنیم. شما می‌توانید با مطالعه این مقاله بطور کلی با تیزر تبلیغاتی آشنا شوید. همچنین در انتها بهترین سایت‌هایی که تیزر  تبلیغاتی می‌سازند را به شما معرفی کرده‌ام.

پس تا انتها همراه من در دانشگاه کسب و کار باشید.

منظور از تیزر چیست؟

تیزر به شما این امکان را می‌دهد که از طریق انواع محتوای ویدیویی، از جمله فیلم‌های کوتاه، کلیپ‌ها، صدا و همچنین خدمات چاپی یا محتواهای متنوع چندرسانه‌ای، توجه مخاطبان و جامعه هدف خود را به محصولات یا خدماتتان جلب کنید.

استفاده از این نوع محتواها می‌تواند تاثیر مستقیم در بهبود فروش محصولات یا خدمات شما داشته باشد و منجر به افزایش درآمد شود. تیزرها به شما کمک می‌کنند تا به بهترین شکل ممکن محصولات، کالاها و یا خدماتتان را به مشتریان فعلی معرفی کنید.

از جمله کاربردهای مهم تیزرها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اطلاع‌رسانی به مخاطبان و مشتریان درباره محصولات و خدمات موجود.
 • متقاعد کردن مخاطبان از اینکه محصول یا خدمات شما می‌تواند نیازهای آن‌ها را برآورده کند.
 • تشویق مخاطبان به خرید محصول یا خدمات شما با اثربخشی بیشتر.
 • ارتقای اعتبار و قدرت محصولات یا خدمات شما در نگاه مشتریان.

معرفی انواع تیزر تبلیغاتی

در کل، سه نوع تیزر تبلیغاتی وجود دارد:

 1. تیزر تبلیغاتی واقعی
 2. تیزر تبلیغاتی انیمیشن
 3. تیزر تبلیغاتی واقعی با عناصر انیمیشن

تیزر تبلیغاتی واقعی

تیزرهای تبلیغاتی که با استفاده از فیلم‌هایی حاوی انسان‌های واقعی در محیط واقعی تولید می‌شوند و هدف آن‌ها نمایش محصول واقعی است، با عنوان “تیزرهای تبلیغاتی واقعی” یا “تیزرهای رئال” شناخته می‌شوند. این تیزرها معمولا داستان‌های خاصی را دنبال نمی‌کنند و برای نشان دادن ویژگی‌های محصول و انتقال پیام به مخاطب ساخته می‌شوند. می‌توان از تبلیغات تلویزیونی به عنوان یک نمونه از این نوع تیزرها یاد کرد. در این تبلیغات، معمولا افراد در جریان تبلیغات یا با یکدیگر صحبت می‌کنند یا ویژگی‌های محصول را توضیح می‌دهند. این تیزرها برای تمامی گروه‌های سنی مناسب بوده و به دنبال جلب توجه مخاطبان به محصول می‌باشند.

یک نمونه از این نوع تیزرها می‌تواند تبلیغات تلویزیونی روغن اویلا باشد که به طور معمول صحنه‌هایی از زندگی روزمره افراد در آشپزخانه یا خانواده‌هایی که در همدیگر گرمی می‌یابند و غذا می‌خورند را نشان می‌دهد. هدف اصلی این تبلیغات نمایش ویژگی‌های محصول و ایجاد توجه به آن می‌باشد.

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

تیزرهای انیمیشن، یک نوع از تیزرهای گرافیکی هستند که به وسیله نرم‌افزارهای کامپیوتری به صورت انیمیشن ساخته می‌شوند. در این نوع تیزرها، شخصیت‌ها و محیط‌های داستانی به طور کاملا غیر واقعی و کارتونی طراحی می‌شوند. این تیزرها عمدتا برای تبلیغ اسباب‌بازی‌ها یا محصولات مرتبط با کودکان و نوجوانان به کار می‌روند.

انیمیشن‌های تبلیغاتی اغلب با استفاده از تکنیک‌های گوناگونی مانند ترکیب تصاویر، حرکت شخصیت‌ها و ایجاد صحنه‌های جذاب و فانتزی ساخته می‌شوند. این تیزرها به وسیله روایت یک داستان یا نمایش ویژگی‌های جذاب محصول، توجه مخاطبان را جلب می‌کنند.

به عنوان مثال، تیزرهای انیمیشن معمولا برای تبلیغ اسباب‌بازی‌ها و محصولات مرتبط با دنیای کودکان و نوجوانان استفاده می‌شوند. این تیزرها می‌توانند با استفاده از شخصیت‌های کارتونی و داستان‌های جذاب، از طریق زبانی کودکانه و روشن، ویژگی‌ها و مزایای محصول را به نمایش بگذارند و ارتباط نزدیکی را با جامعه‌ی کودکان و نوجوانان ایجاد کنند.

تیزر تبلیغاتی تلفیقی چگونه است؟

این نوع تیزرها ترکیبی از دو دسته‌ی قبلی هستند. که شامل استفاده از افراد واقعی به همراه تصاویر انیمیشنی می‌باشند. این نوع تیزرها معمولا برای تبلیغ محصولات خوراکی یا محصولات آموزشی برای کودکان و نوجوانان به کار می‌روند.

برای مثال برند چی توز از این نوع تیزرها استفاده می‌کند. آنها تمرکز خود را بیشتر بر روی این نوع تیزرها قرار داده‌اند و این تبلیغات را از طریق افراد موثر (اینفلوئنسرها) منتشر می‌کنند تا به خوبی دیده شوند. با ادغام فرد واقعی با صحنه‌ها و اجزای انیمیشنی، توانایی جلب توجه بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند و به کودکان و نوجوانان پیام را به شکلی جذاب‌تر و هوشمندانه‌تر  ارائه می‌دهند.

تیزرهای تبلیغاتی چه کاربردهایی دارند؟

تیزرهای تبلیغاتی به طیف گسترده‌ای از موارد و فضاهای تبلیغاتی از جمله استفاده‌های زیر بهره می‌برند:

 1. معرفی محصولات جدید یا بهبود محصولات قبلی توسط برندها و شرکت‌ها، که این تیزرها معمولا با هدف جلب توجه مخاطبان و ایجاد تحول در نگرش آن‌ها به محصولات جدید ساخته می‌شوند.
 2. پخش فیلم‌های تبلیغاتی در سینماها، که این فضا به دلیل تماشای عمومی و توجه بالا برای فیلم‌های سینمایی، به‌عنوان یک محیط مناسب برای تبلیغات در نظر گرفته می‌شود.
 3. پخش تیزرها درون سریال‌ها، که این روش معمولا به عنوان وسیله‌ای برای رساندن پیام‌های تبلیغاتی به مخاطبانی که به سریال‌ها علاقه دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. استفاده از تیزرها در وب سایت‌های شرکتی، که اینجا جهت ارائه اطلاعات دقیق و گسترده‌تر به مخاطبان و مشتریان به کار می‌روند.
 5. استفاده در شرکت‌ها و جلسات کاری به عنوان یک ابزار برای ارائه پیام‌های مهم، معرفی محصولات و خدمات و همچنین تقویت تصویر شرکت.
 6. استفاده در کنفرانس‌ها و رویدادهای مختلف، جهت جلب توجه مخاطبان و حضار به پیام‌ها و اطلاعات مهمی که قرار است ارائه شود.

یک تیزر خوب چه فاکتورهایی باید داشته باشد؟

در این بخش از متن، به موارد حیاتی و کاربردی در ساخت یک تیزر تبلیغاتی می‌پردازیم که عبارتند از:

 1. تدوین یک استراتژی مناسب و موثر جهت انتقال پیام مورد نظر در تیزر تبلیغاتی. این استراتژی باید براساس شناخت دقیق از جامعه مخاطب، اهداف تبلیغاتی و ویژگی‌های محصول یا خدمات مورد نظر تدوین شود.
 2. استفاده از خلاقیت و ابتکار در نمایش و ارائه پیام مورد نظر در تیزر تبلیغاتی. این نیاز به ایده‌های نوآورانه دارد که باعث جذابیت بیشتر تیزر و جلب توجه مخاطبان شوند.
 3. نحوه اجرای عملیاتی کار، که شامل تولید و اجرای ایده، استفاده از فنون سینمایی و تصویرسازی، و همچنین انتخاب مناسب محتوا و فرمت برای تبلیغات است. این بخش نقش مهمی در ارتقای کیفیت و اثربخشی تیزر تبلیغاتی دارد.

این پارامترها به طور جامع و کامل در ساخت یک تیزر تبلیغاتی از اهمیت بالایی برخوردارند و نقش کلیدی در جذب توجه مخاطبان و انتقال پیام مورد نظر را بر عهده دارند.

ویژگی یک تیزر  تبلیغاتی خوب؟

در این بخش، ما به ویژگی‌های اساسی یک تیزر تبلیغاتی با کیفیت می‌پردازیم و بررسی می‌کنیم که چه خصوصیاتی باید در یک تیزر تبلیغاتی عالی حضور داشته باشد:

 1.  ارائه ایده‌های جذاب و جدید که به طور کامل و روشن به مشتری ارائه شده و به او کمک می‌کند تا پیام تبلیغ را به طور کامل درک کند.
 2. نمایش زیبایی‌های بصری و شنیداری که با سلیقه و دیدگاه مخاطب هماهنگی داشته باشد و توانایی جلب توجه را داشته باشد.
 3.  توانایی درک نیازها و خواسته‌های مشتریان و ارائه ایده‌هایی که به راحتی از فیلترهای ذهنی مخاطب عبور کرده و پیام تبلیغ را منتقل کند.
 4.  درک عمیق از نیازها و اهداف مشتریان و هدف‌گذاری تبلیغاتی با توجه به این نیازها.
 5. داشتن یک ایده قوی و یک سناریوی کامل و حرفه‌ای که به طور کامل با اهداف تیزر همخوانی داشته باشد.
 6.  استفاده از تخصص‌ها و افراد حرفه‌ای در فرایند ساخت تیزر از جمله کارگردانان، نویسندگان، طراحان، تصویربرداران، صداپیشگان، ویراستاران و تخصص‌های ویژه دیگر.
 7. پخش تیزر در رسانه‌های تصویری مختلف از جمله رسانه‌های عمومی و تخصصی.
 8. استفاده از تیزر به عنوان کاتالوگ الکترونیکی برای معرفی خدمات، محصولات و برندها.
 9.  طراحی و ساخت تیزر برای ارائه گزارش عملکرد کامل درباره یک سازمان، شرکت یا برند.
 10. پخش تبلیغاتی تیزر در تلویزیون‌های شهری به منظور تبلیغ محصولات، خدمات و برندها.

چرا باید برای تبلیغ برند خود از تیزر  تبلیغاتی استفاده کنیم؟

در این بخش، خصوصیات و تاثیرات برجسته‌ای که تیزرهای تبلیغاتی دارند را بررسی می‌کنیم:

تاثیر بر فروش:

تیزرها به طور معناداری بر فروش تاثیر می‌گذارند. بر اساس تحقیقات، بیش از ۷۴ درصد افرادی که یک ویدئو تبلیغاتی را در مورد محصول مشاهده کرده‌اند، به عمل خرید نهایی پرداخته‌اند. تبلیغات تصویری قدرتمند و جذاب می‌تواند به طور مستقیم به فروش‌ها کمک کند.

ایجاد اعتماد:

تیزرهای تبلیغاتی توانایی ایجاد اعتماد در مخاطبان را دارند. این تیزرها می‌توانند با نمایش محصول یا خدمات به گونه‌ای جذاب و متناسب با نیازها و اهداف مخاطبان، اعتماد مشتریان را جلب کنند.

محبوبیت در گوگل:

ویدئوها به شما امکان می‌دهند تا زمان بازدیدکنندگان را در وب‌سایت خود افزایش دهید. ویدئوها در گوگل بیش از ۵۳ برابر نمایش داده می‌شوند و زمان بازدید از صفحاتی که حاوی ویدئو هستند، بیشتر از صفحاتی بدون ویدئو است.

محبوبیت در دستگاه‌های همراه:

ویدئوها بر روی تلفن‌های هوشمند همواره در دسترس هستند و اکثر افراد تیزرهای تبلیغاتی را در این دستگاه‌ها تماشا می‌کنند. از آنجایی که تعداد کاربران گوشی‌های هوشمند رو به افزایش است، مخاطبان ویدئوهای تبلیغاتی به شدت گسترش می‌یابند.

نمایش اطلاعات در زمان کوتاه:

تیزرهای تبلیغاتی به خوبی می‌توانند در زمان کوتاهی اطلاعات بیشتری ارائه دهند. این ویدئوها ابزار بسیار خوبی برای فراگیری اطلاعات هستند و به راحتی قابل مصرف می‌باشند.

انتشار و به اشتراک گذاری:

وقتی ویدئوهای تبلیغاتی جذاب باشند، مشتریان پس از تماشای آنها، آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند یا به دوستانشان معرفی می‌کنند. این به معنای تبلیغات رایگان و گسترده تر برای برند و محصول می‌باشد.

معرفی بهترین سایتها برای سفارش تیزر تبلیغاتی

اکنون که از اهمیت تیزرهای  تبلیغاتی باخبر شدید، باید به فکر سفارش یک تیزر حرفه‌ای برای محصولاتی که قصد فروش آنها را دارید، باشید. اگر در اینستاگرام دقت کرده باشید، جذب فالوور و فروش محصولات، حاصل یک تیزر تبلیغات عالی بوده. بنابراین نمی‌شود وجود تیزر تبلیغات را در افزایش فروش نادیده گرفت. در ادامه به شما سایت‌هایی را معرفی می‌کنم که بهترین تیزرهای تبلیغاتی را برای شما طراحی و تدوین می‌کنند.

معرفی استودیو کاتشو برای ساخت تیزر تبلیغاتی

استودیو کاتشو یک انجمن هنری است که از سه استودیو فیلمسازی، انیمیشن و آهنگسازی تشکیل شده است. این مجموعه با ارائه خدماتی گسترده و کامل در زمینه‌های تبلیغاتی و غیرتبلیغاتی، با حضور تیمی از متخصصان و افراد ماهر، از فرایند تولید و اجرای پروژه‌ها، از تصویرگری تا صداسازی، به‌روز و با کیفیت ساخته می‌شود.

این مجموعه با ترکیب تجربه و خلاقیت، توانسته است یک تیم جوان و پویا را به همراه افرادی که در حوزه‌های مختلف صنعت فیلمسازی، انیمیشن و آهنگسازی فعالیت داشته‌اند، ایجاد کند.

استفاده از تجهیزات به‌روز و پیشرفته در زمینه فیلمسازی، به همراه همکاری با هنرمندان معروف کشور، همواره هدف کاتشو بوده است. این تیم دائما سعی در بهبود کیفیت و دیده شدن پروژه‌هایش داشته و موفق به ارائه کارهایی با کیفیت و استثنایی شده است.

بنابراین استودیو  کاتشو می‌تواند یک پیشنهاد بسیار جذاب برای سفارش انواع تیزرهای تبلیغاتی باشد.

ورود به سایت کاتشو

معرفی استودیو تروکاژ برای ساخت تیزر  تبلیغاتی رئال

تروکاژ، به‌وسیله ی خلاقیت و استفاده از تکنولوژی‌های جدید، خدمات گسترده‌ای در زمینه طراحی و تولید ویدیوهای تبلیغاتی و تولید محتوای اینستاگرام ارائه می‌دهد. مسئله‌ای که باعث خاص شدن تروکاژ شده است این است که تروکاژ باور دارد ایجاد محتوای ویدیویی، قادر است نوید و نشاط جدیدی را برای برند شما به ارمغان بیاورد. بنابراین تیم تروکاژ برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی بسیار با کیفیت و جذاب، از تمام خلاقیت خود استفاده می‌کنندتا ویدیوهایی تدوین کنند که مخاطبتان را به وجد بیاورد و باعث بالاتر رفتن میزان فروش محصول و خدمات شما شود.

بنابراین اگر شما به دنبال یک تیزر جذاب و رئال هستید، می‌توانید با بررسی نمونه کارهایی که تروکاژ دارد، سفارش خود را ثبت کنید.

ورود به تروکاژ

معرفی استودیو پلاسینگ برای تیزر تبلیغاتی خلاقانه

استودیو پلاسینگ، جایی است که هنر، خلاقیت و تخصص به یکدیگر می‌پیوندند تا تجربه‌ای بی‌نظیر و منحصربه‌فرد را برای مخاطبان فراهم کنند. این استودیو به عنوان یک مرکز تدوین تیزرهای تبلیغاتی، افراد گوناگونی که در زمینه‌های مختلف هنری و تولیدی تخصص دارند را گرد هم آورده تا یک تیم قوی تشکیل شود.

استودیو پلاسینگ با بهره‌گیری از جدیدترین ابزارها و تکنولوژی‌ها، به معرفی برندها و شرکت‌ها از طریق تولید ویدیوهای تبلیغاتی، فیلم‌های تبلیغاتی و محتوای دیجیتالی می‌پردازد. این استودیو یک فضای خلاق و الهام‌بخش است که به ارائه خدماتی با کیفیت و جذاب متعهد است.

استودیو پلاسینگ از جذابیت تصاویر، قدرت صدا و حس فراگیری محتوا در ذهن مخاطبان به‌عنوان ابزار اصلی خود استفاده می‌کند. اینجا جایی است که ایده‌های خلاقانه به زیبایی و با دقت به تصویر کشیده می‌شوند تا برندها و شرکت‌ها را به نحوه‌ای جذاب و قابل توجه به نمایش بگذارند.

همچنین، استودیو پلاسینگ با داشتن تیمی از افراد با تجربه و متخصص در زمینه‌های مختلف فیلم‌سازی، تدوین، انیمیشن و طراحی، تضمین کننده کیفیت و شگفتی در هر کاری است که انجام می‌دهد. بنابراین صاحبان هر کسب و کار می‌تواند با خیالی آسوده ایده‌ای که در ذهن دارد را به کمک تیم پلاسینگ تبدیل به یک تیزر جذاب کند.

ورود به استودیو پلاسینگ

معرفی استودیو پلاتو، مرکزی برای ساخت تیزرهای جذاب

پلاتو، به عنوان یک فضای تلفیقی از هنر، ایده‌پردازی و خلاقیت، به ساخت تیزرهای خاص و استثنایی می‌پردازد.  تیم حرفه‌ای پلاتو با بهره‌گیری از تخصص و تجهیزات پیشرفته، همواره در جهت کسب رضایت مشتریان خود تلاش می‌کند.

استودیو پلاتو جایی است که هنر و ایده‌های نوین به‌شکلی متفاوت با هم تلفیق می‌شوند و محصول نهایی با کیفیتی، خروجی این هنر می‌باشد. تیم پلاتو، با استفاده از توانایی‌های خلاقانه‌ی خود، محتواهایی را ایجاد می‌کند که نه‌تنها زیبا و جذاب هستند، بلکه به‌وسیله آن‌ها تجربه‌ی استثنایی و ماندگار را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد.

تیم پلاتو، همراه با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای، در هر مرحله از تولید، از طراحی تا اجرا، تضمین‌کننده‌ی ارائه خدمات با کیفیت و برتر به مشتریان است.

ورود به سایت پلاتو

معرفی استودیو هنری هارمونی برای ساخت تیزرهایی ماندگار

استودیو تدوین تیزر تبلیغاتی هارمونی، یک مقصد حرفه‌ای برای ایجاد و تولید تیزرهای تبلیغاتی است. اعضای تیم هارمونی به دنبال ارائه خدماتی متفاوت و بی‌نظیر در زمینه تولید و ویرایش تیزرهای تبلیغاتی می‌باشند. اینجا جایی است که هنر و تخصص به یکدیگر می‌پیوندد تا تبلیغات شما را به یک سطح جدید و نوین برساند.

تیم حرفه‌ای هارمونی، با بهره‌گیری از تجربه و دانش، در زمینه ویرایش و تدوین تیزرهای تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا محتوای تبلیغاتی خود را به یک اثر هنری و با کیفیت تبدیل کنید. با استفاده از تکنیک‌های مدرن و ابزارهای حرفه‌ای، تیم هارمونی تضمین می‌کنند که هر تیزر تبلیغاتی از نظر ظاهری و محتوایی، جذاب  و جلب توجه کننده باشد.

استودیو تدوین تیزر تبلیغاتی هارمونی، علاوه بر ارائه خدمات تدوین، با تیمی متخصص و متعهد، برای شما تبلیغاتی خاص برای فضای اینستاگرام و سایر بسترهای تحت وب طراحی و تدوین می‌کنند. هارمونی به دنبال ارائه راهکارهایی است که برند شما را بهترین تجربه را از تبلیغات ارائه دهد و به شما کمک کند تا در دنیای رقابتی امروزی، از رقبای خود بیشتر جلو بگیرید.

با تیم هارمونی، تیزرهای تبلیغاتی خود را به یک آثار هنری تبدیل کنید که به یاد ماندنی و موثر باشند.

ورود به آژانس هارمونی

معرفی استودیو آسان ویدئو برای ساخت موشن گرافیک‌

از بهار سال ۱۳۹۶، تیم آسان ویدئو وارد صنعت برند سازی و تولید تیزرهای انیمیشنی شد و تا به امروز به عنوان یکی از پیشگامان در ساخت تیزرهای تبلیغاتی در دو سبک موشن گرافیک و تیزرهای رئال شناخته می‌شود. تیم آسان ویدئو از ابتدای تاسیس  تا  اکنون، به وسیله‌ی خلاقیت و استفاده از راهکارهای نوآورانه، موفق به کسب رضایت بسیاری از استارت‌آپ‌های ایرانی شده‌اند و توانسته‌اند اهداف بلندمدتی را برای گسترش و توسعه این سبک کاری، به ویژه تیم تدوین خود، تعیین کنند.

تیم آسان ویدیو با تمرکز بر ارائه خدماتی بی‌نظیر در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی، توانسته است در بازار موشن گرافیک و کلیپ‌های واقعی جایگاه خود را تثبیت کرده و به عنوان یکی از نخبگان این صنعت شناخته شود. آنها با همت و تلاش بی‌وقفه، به هدف توسعه و پیشرفت این روند کاری ادامه می‌دهند تا ارزش و کیفیت خدمات خود را حفظ کرده و با ارائه راهکارهای مناسب و نوآورانه، در بهبود و راحتی کاربران و تیم تدوین تیزرهای تبلیغاتی، بهره‌وری و توسعه را ادامه دهند.

شما می‌توانید از طریق نمونه کارهایی که در وبسایت آسان ویدئو آپلود شده‌‌اند، به میزان کیفیت کار آنها پی ببرید.

ورود به آسان ویدئو

سوالات متداول

چرا استفاده از تیزرهای تبلیغاتی تاثیرگذار است؟

تیزرهای تبلیغاتی به دلایل متعددی از جمله جلب توجه مخاطبان، بهبود شناخت برند، افزایش فروش و ایجاد ارتباط عمیق‌تر با مخاطبان، موثر هستند. آن‌ها توانایی بیان پیام و ارائه محتوای جذاب و قابل فهم را دارند.

چگونه یک تیزر تبلیغاتی با کیفیت ساخته می‌شود؟

ساخت یک تیزر تبلیغاتی با کیفیت نیازمند یک استراتژی مناسب، ایده‌های نوآورانه، تولید محتوا جذاب، استفاده از تخصص‌های مختلف از جمله کارگردانی، فیلمبرداری، تدوین، صداگذاری و شناخت عمیق از مخاطبان است.

چه نکاتی باید در نظر گرفت تا یک تیزر تبلیغاتی موفق باشد؟

برای موفقیت یک تیزر تبلیغاتی، باید پیام روشن و قابل فهم، تصاویر جذاب و قابل توجه، ارتباط برقرار با مخاطبان هدف، و تمرکز بر ارزش و مزیت‌های منحصر به فرد محصول یا خدمات مورد تبلیغات، مد نظر باشد.

کجا می‌توان تیزرهای تبلیغاتی را استفاده کرد؟

تیزرهای تبلیغاتی می‌توانند در رسانه‌های مختلفی از جمله تلویزیون، شبکه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها، کنفرانس‌ها، جلسات کاری و دیگر رسانه‌های تبلیغاتی و ارتباطی به کار گرفته شوند.

جمع بندی

هر کسب و کاری برای معرفی محصولات خود نیازمند بهره‌گیری از تبلیغات است. اما تبلیغات نیاز به استراتژی‌های خاصی دارد و تنها با ساخت یک ویدیو تبلیغاتی و انتشار آن، نمی‌توان انتظار داشت نتایج موثری حاصل شود. هر برند باید پیش از هر چیز، ذهن مشتریان را برای محصولاتش آماده کند و در آنان احساس هیجان و تشویق به خرید ایجاد کند. تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد هیجان در مشتریان است، که نه تنها نام برند را در ذهن آن‌ها تثبیت می‌کند بلکه منجر به افزایش فروش محصولات می‌شود.

ممنون که تا انتها همراه من در دانشگاه کسب و کار بودید. شما می‌توانید با ارائه پیشنهادات و انتقادات به بهتر شدن روند فعالیتی ما کمک کنید. پس با تیم ما در دانشگاه کسب و کار در  ارتباط باشید.

Leave a comment