با توجه به اهمیت بالای تحصیلات بین‌المللی و نیاز به ترجمه مدارک تحصیلی و دانشگاهی برای ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای دیگر، دارالترجمه تات با افتخار خدمات ترجمه رسمی مدارک تحصیلی و دانشگاهی را ارائه می‌دهد. تیم ما با دقت و سرعت بالا، به شما کمک می‌کند تا این مراحل را با آسانی و اطمینان طی کنید. از ترجمه گواهی دیپلم و سرفصل دروس تا گواهی‌های فنی حرفه‌ای و تاییدیه‌های دادگستری، همه مدارک شما با دقت و کیفیت بسیار بالا ترجمه می‌شوند. با توجه به نیازهای مختلف دانشجویان و مهاجران، خدمات ترجمه فوری نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بهترین تجربه را برای شما فراهم آوریم.

ترجمه مدرک دیپلم

دارالترجمه رسمی تات، به‌منظور اقدام به پذیرش در دانشگاه‌های خارجی، ترجمه رسمی دیپلم را با سرعت و قیمت مناسب ارائه می‌دهد. این ترجمه به‌صورت رسمی با مهر ترجمه رسمی بر روی سربرگ قوه قضاییه انجام می‌شود و پس از تکمیل، مدارک به اداره کل اسناد و امور مترجمان قوه قضاییه ارسال می‌شود.

در دارالترجمه تات، تمامی عبارات و کلمات موجود در مدرک دیپلم با دقت و کامل ترجمه می‌شود، از جمله دیپلم علوم انسانی، ریاضی و تجربی، کار و دانش و فنی حرفه‌ای. همچنین، اگر قصد ادامه تحصیل در کشورهایی مانند نیوزلند و استرالیا را دارید و نیاز به ترجمه مدرک دیپلم با مهر ناتی دارید، می‌توانید با اطمینان به دارالترجمه تات مراجعه کنید و این خدمت را از ما دریافت کنید. ما با تیمی حرفه‌ای و با تجربه آماده همراهی شما در این مسیر هستیم.

ترجمه رسمی مدرک دیپلم به انگلیسی – فوری آنلاین

ترجمه مدرک فنی حرفه‌ای

در دنیای امروز، مهارت‌های فنی و حرفه‌ای اهمیت بسیاری برای رقابت در بازار کار بین‌المللی دارند. گواهی‌های فنی حرفه‌ای، نشان‌دهنده مهارت‌ها و تخصص‌های فرد در یک شغل یا حرفه می‌باشند و از سوی سازمان‌های فنی و حرفه‌ای صادر می‌شوند. این گواهی‌ها به دلیل داشتن کد ملی آموزش شغل، بین‌المللی و در بیش از ۱۸۰ کشور، اعتبار دارند.

در دارالترجمه تات، ما اصالت گواهی فنی و حرفه‌ای شما را از طریق سایت رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای استعلام می‌کنیم و پس از تایید، مدارک را ترجمه و تایید می‌کنیم. با توجه به تعداد مدارک و همکاری با نهادها، این فرآیند در ۲ تا ۳ روز کاری انجام می‌شود. همچنین، در صورت نیاز به ترجمه فوری، ما آماده ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن هستیم.

در تات، هزینه ترجمه رسمی گواهی فنی و حرفه‌ای بر اساس نرخنامه سال جاری و برای هر سند، از فارسی به انگلیسی ۶۰.۰۰۰ تومان و از فارسی به سایر زبان‌ها ۷۲.۰۰۰ تومان است. با دارالترجمه تات، اطمینان خاطر در ترجمه مدارک فنی و حرفه‌ای خود را تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، به وب‌سایت ما مراجعه کنید.

ترجمه رسمی مدرک فنی حرفه ای به انگلیسی – فوری آنلاین

ترجمه ریز نمرات

درصورتی‌که قصد تحصیل در مقاطع بالاتر، ما در دارالترجمه آنلاین تات آماده ارائه خدمات ترجمه ریزنمرات دانشگاهی به شما هستیم. ترجمه ریزنمرات دانشگاهی بسته به مقطع تحصیلی شامل ریزنمرات لیسانس، ریزنمرات فوق لیسانس و ریزنمرات دکترا نیازمند فرآیندهای مختلفی است.

ما در دارالترجمه تات، ترجمه رسمی ریزنمرات دانشگاهی را با مهر وزارت دادگستری و وزارت خارجه به شما ارائه می‌دهیم که در هنگام خروج از کشور و تمامی مراحل مرتبط با سفارت، معتبر و مورد قبول است.

همچنین، در دارالترجمه آنلاین تات، خدمات ترجمه فوری ریزنمرات دانشگاهی نیز ارائه می‌شود. این خدمت در مدت زمان دو روز کاری انجام می‌شود و برای دانشجویانی که به دلیل محدودیت زمانی نیاز به ترجمه سریع دارند، بسیار مفید و موثر است. با دارالترجمه تات، به اطمینان خاطر ترجمه ریزنمرات دانشگاهی خود را به ما بسپارید و از خدمات حرفه‌ای و کیفیت بالای ما بهره‌مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات، به وب‌سایت ما مراجعه کنید.

ترجمه سرفصل دروس

ترجمه سرفصل دروس از جمله خدمات حیاتی دارالترجمه رسمی تات به دانشجویان و افرادی که به ادامه تحصیل یا کار در خارج از کشور علاقه دارند، ارائه می‌شود. در حالتی که دانشجویان قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، ترجمه سرفصل دروس بسیار مهم است؛ زیرا بسیاری از دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی خارجی برای بررسی وضعیت تحصیلی دانشجو نیاز به این اطلاعات دارند.

بدین منظور، دارالترجمه تات با دقت و سرعت بالا، خدمات ترجمه سرفصل دروس را به دانشجویان ارائه می‌دهد. این خدمات شامل ترجمه سرفصل دروس دانشگاه آزاد، وزارت علوم، وزارت بهداشت، لیسانس، فوق لیسانس و مهندسی می‌شود.

ترجمه دانشنامه

دانشنامه تحصیلی یکی از مدارک اساسی برای دریافت پذیرش تحصیلی در دانشگاه‌های خارجی یا مهاجرت به کشورهای دیگر است. دارالترجمه آنلاین تات با تعهد به ارائه خدمات باکیفیت، خدمات ترجمه رسمی دانشنامه تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را به‌صورت آنلاین و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما ارائه می‌دهد.

این مراحل شامل دریافت دانشنامه و ریزنمرات دانشگاهی، تایید توسط مرجع مربوطه یا دانشگاه، مراجعه به دارالترجمه و تحویل مدارک ترجمه شده و در صورت نیاز، دریافت مهر دادگستری و امور خارجه برای ترجمه دانشنامه می‌شود.

هزینه ترجمه رسمی دانشنامه بر اساس نرخنامه رسمی مصوب قوه قضاییه در سال ۱۴۰۲ معادل ۱۰۸۰۰۰ تومان است و مدت‌زمان ترجمه دانشنامه به انگلیسی بین ۳ تا ۴ روز کاری است. دارالترجمه تات با توجه به نیازهای متفاوت دانشجویان، امکان ترجمه رسمی دانشنامه دانشگاه‌های سراسری (پیام نور، غیرانتفاعی، جامع علمی کاربردی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای) را نیز فراهم کرده است.

ترجمه رسمی دانشنامه تحصیلی لیسانس و کارشناسی ارشد

ترجمه پیش دانشگاهی

مدرک پیش‌دانشگاهی به‌عنوان یکی از مدارک اصلی در فرآیند پذیرش تحصیلی به دانشگاه‌های خارجی مورد نیاز است. در دارالترجمه آنلاین تات، ترجمه رسمی مدارک پیش‌دانشگاهی با دقت و سرعت بالا انجام می‌شود تا دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، بتوانند به‌سادگی مدارک خود را تکمیل کنند.

در تات، با توجه به نیازهای شما، سه نوع پلمب برای مدارک دبیرستان و پیش‌دانشگاهی در نظر گرفته‌ایم تا شما بتوانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید که با ویژگی‌ها و محتوای مورد نیازتان همخوانی داشته باشد. ترجمه رسمی مدرک پیش‌دانشگاهی در دارالترجمه تات با کمترین زمان ممکن، حتی تقریباً یک روز کاری، انجام می‌شود. اگر متقاضی درخواست تأییدیه‌های دادگستری و وزارت امور خارجه داشته باشد، برای انجام این فرآیند نیز تنها ۳ الی ۴ روز کاری نیاز است.

ترجمه مدرک دانشگاه آزاد

جهت ادامه تحصیل در دانشگاه‌های بین‌المللی یا فرصت کار در شرکت‌های خارجی، ترجمه مدرک دانشگاه آزاد اسلامی برای دانشجویان این دانشگاه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در دارالترجمه رسمی تات، با توجه به تجربه و دانش فراوان در این زمینه، ارائه‌دهنده خدمات ترجمه مدرک دانشگاه آزاد به شما هستیم تا این مراحل را با کمترین دغدغه و به‌سرعت طی کنید. تیم تخصصی ما در تات، با توجه به نیازهای شما، خدمات ترجمه مدرک دانشگاه آزاد را در تمام مقاطع تحصیلی از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به ارمغان می‌آورد.

همین الان با ما تماس بگیرید و با همراهی حرفه‌ای تیم ترجمه رسمی تات، به‌راحتی و بدون نگرانی، مدرک دانشگاه آزاد خود را ترجمه نموده و به هدف اصلی‌تان نزدیک شوید. خدمات ما با کیفیت و سرعت بالا ارائه می‌شوند تا شما بهترین نتیجه را به دست آورید. به ما اعتماد کنید و از خدمات حرفه‌ای ما بهره‌مند شوید. با دارالترجمه تات، گام به گام به رویایتان نزدیک می‌شوید.

ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل

ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل یکی از خدمات ارزشمندی است که دارالترجمه آنلاین تات با سرعت و دقت بالا ارائه می‌دهد. این گواهی برای دانشجویان و دانش‌آموزانی که قصد دریافت ویزای کشورهای مختلف را دارند، اهمیت ویژه‌ای دارد و توسط تیم ما به زبان مورد نیاز شما ترجمه می‌شود.

در اکثر سفارتخانه‌ها، این گواهی نیاز به تأیید وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه ندارد و ترجمه رسمی با مهر مترجم کفایت می‌کند. بااین‌حال، در برخی موارد، مانند درخواست ویزای یونان، تأیید این دو وزارت نیز ضروری است. با توجه به این نیازها، دارالترجمه تات آماده است تا این خدمات را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن به شما ارائه دهد. همچنین، برای سهولت در فرایند ترجمه، می‌توانید ابتدا اسکن واضح از مدرک خود را برای ما ارسال کنید تا فرایند ترجمه سریع‌تر شروع شود و شما بتوانید به‌سرعت از خدمات ما بهره‌مند شوید.

Leave a comment