برای غیرفعال کردن Gravatar در وردپرس باید مواردی را که می خواهیم در این مقاله به شما آموزش دهیم را مرحله به مرحله انجام دهید. اگر قصد دارید Gravatar را در وب سایت خود غیرفعال کنید و می خواهید نحوه انجام آن را یاد بگیرید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

چگونه Gravatar را در وردپرس غیرفعال کنم؟

همانطور که فعال کردن گراواتار دشوار نبود، غیرفعال کردن آن نیز دشوار نیست. در ادامه این مقاله قدم به قدم به شما خواهیم گفت که چگونه Gravatar را در وب سایت وردپرسی خود غیرفعال کنید، مراحل زیر را مرحله به مرحله دنبال کنید تا بتوانید به راحتی Gravatar را در وردپرس غیرفعال کنید:

1_ به بخش تنظیمات وردپرس بروید:

ابتدا باید وارد قسمت جلوی وب سایت وردپرس خود شوید و در آنجا به بخش زیر بروید:

تنظیمات -> چت

در این قسمت به تنظیمات گراواتار بروید.

اولین قدم این است که گراواتار را غیرفعال کنید

2_ آواتارها را خاموش کنید:

در این بخش، به پایین صفحه بروید پروفایل ها پس از ورود، تیک گزینه “Show Avatars” را بردارید و سپس روی دکمه Save Settings کلیک کنید.

مرحله دوم غیرفعال کردن گراواتار است

غیرفعال کردن گراواتار با دنبال کردن این دو مرحله ساده آسان است.

البته باید در انجام این کار دقت کنید، از این پس نمی توانید از gravatar در قسمت نظرات، نمایه نویسنده، پیشخوان وردپرس و هر جای دیگری استفاده کنید و باعث می شود وب سایت شما در بخش نظرات ظاهر شود. وب سایت خشک و خالی

پس بهتر است خیلی سریع به عکس های پروفایل کاربران و نویسندگان وب سایت خود فکر کنید تا بتوانید وب سایت خود را از حالت خشک و خالی خارج کنید! همانطور که در دنیای واقعی بیشتر جذب افراد زیبا و جذاب می شویم، در دنیای مجازی نیز پروفایل های زیبا و حرفه ای بیشتر جلب توجه می کنند. بنابراین خوب است به این مشکل توجه شود.

اکنون می توانید گراواتارها را در سایت خود غیرفعال کنید و بعداً از تصمیم خود پشیمان شوید. اگر پس از غیرفعال کردن گراواتار پشیمان شدید، می‌توانید به مراحل قبلی برگردید و گزینه «نمایش پروفایل‌ها» را فعال کنید.

در نهایت اینکه بهتر است Gravatar را در وب سایت خود غیرفعال کنید یا خیر بستگی به نظر شخصی شما به عنوان یک مدیر تجاری دارد، اما اگر تعداد نظرات زیادی ندارید، پیشنهاد می شود فعلا این سرویس را غیرفعال کنید.

Leave a comment